Anna Mucha

Anna Mucha zaprasza dzieci na casting

Anna Mucha

Współpraca marki La Millou i Anny Muchy nabiera tempa! Aktorka dostała właśnie propozycję wyreżyserowania sesji zdjęciowej reklamującej produkty marki. Casting dla dzieci chętnych do udziału w sesji odbędzie się w Warszawie w najbliższy weekend.

Od kilku miesięcy Anna Mucha współpracuje z polską firmą La Millou, która jest producentem akcesoriów dla dzieci. Aktorka zaprojektowała dla nich linię kocyków La Millou by Anna Mucha, które robią furorę wśród młodych rodziców i ich pociech. Teraz marka zaprosiła Annę Muchę do współpracy przy najnowszej kampanii reklamowej.

Tym razem nie w roli projektantki, tylko jako reżyser i dyrektor kreatywnej sesji zdjęciowej, która zostanie wykorzystana do katalogu, strony internetowej oraz w materiałach promocyjnych La Millou.

- Szukamy dzieci odważnych i uśmiechniętych. Nie ma żadnych ograniczeń  jeśli chodzi o płeć, typ urody, kolor włosów czy skóry. Jedynym ograniczeniem jest wiek – mogą to być dzieci od 0 do 6 lat - mówi Anna Mucha w rozmowie z FleszStyle.pl.

Casting odbędzie się 25-26 sierpnia w Warszawie. Chętni mogą zgłaszać swoje dzieci przez stronę internetową lamillou.com  Wystarczy podać imię nazwisko oraz wiek dziecka. W informacji zwrotnej osoby zgłaszające dostaną szczegóły na temat godziny i miejsca castingu. Liczyć się będzie kolejność zgłoszeń. FleszStyle.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia, więc zapraszamy!

Olay_krem_na_dzien_srednia_karnacja_box_podglad.jpg

Więcej na temat Anna Mucha La Millou
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27