Anna Mucha o swoim macierzyństwie
TVP

Mucha żałuje późnego macierzyństwa: Ponoszę za to największą karę

Anna Mucha o swoim macierzyństwie
TVP

Anna Mucha niedawno wróciła do show-biznesu po drugiej ciąży. Pojawiając się na imprezach zachwycała za każdym razem świetną stylizacją i doskonałą figurą. Aktorka wróciła też do obsady serialu "M jak miłość" w którym wciela się w jedną z ważniejszych postaci. Początkowo jej urlop macierzyński miał trwać do końca maja, jednak produkcja przyśpieszyła jej powrót na plan i ostatecznie Mucha od wczoraj bierze aktywny udział w nagraniach kolejnych scenPrzypomnijmy: Mucha musiała wrócić wcześniej na plan "M jak miłość". Dlaczego? 

W ekskluzywnym wywiadzie z Pauliną Drażbą dla programu "Pytanie na śniadanie" Ania opowiedziała o tym jak to jest wrócić na plan po długiej przerwie oraz jakie ma plany na przyszłość i jak radzi sobie z dwójką dzieci. Odniosła się też do swojego macierzyństwa. Szczerze przyznała, że żałuje, że tak późno zdecydowała się na pierwsze dziecko.
 

My się znamy z ekipą serialu tak długo, że raczej jestem podekscytowana tym, ze ich zobaczę. Jednocześnie powiem szczerze, że ten urlop mi służy. I chętnie skorzystałabym z tej pięknej pogody i porozkoszowała tym czasem naszym wspólnym. (...) Teraz czas na aktywność zawodową, choć rozkochałam się w tym swoim macierzyństwie. Pół żartem, pół serio - myślę, że mogę to powiedzieć - największą karą za to, że kiedyś miałam olbrzymi dystans do posiadania dzieci jest fakt, że teraz chcę mieć więcej i więcej. Ale chcę uspokoić swoich pracodawców - na razie pobędę trochę z wami. - wyznała.
 

 

Przypominamy, że swoje pierwsze dziecko, córkę Stefanię, Mucha urodziła w 2011 roku, mając 31 lat, syn Teodor przyszedł na świat w styczniu tego roku. Uważacie, że na kolejne dziecko naprawdę jest już za późno?

Zobacz: Mucha to największa gwiazda "M jak miłość"? Czekają na nią luksusy

Anna Mucha Paulina Drażba Pytanie na śniadanie


Anna Mucha Paulina Drażba Pytanie na śniadanie


Anna Mucha Paulina Drażba Pytanie na śniadanie


Anna Mucha Paulina Drażba Pytanie na śniadanie


Anna Mucha Paulina Drażba Pytanie na śniadanie

Mucha na spacerze z córką:

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55