Anna Mucha o macierzyństwie w "Gali"
ONS

Anna Mucha: Nie podporządkowuje wszystkiego dziecku

Anna Mucha o macierzyństwie w "Gali"
ONS

Podobno dziecko wywraca życie wielu kobiet do góry nogami. Szczególnie, gdy młoda mama jest bardzo aktywna zawodowo. Coś na ten temat wie Anna Mucha, która jest mama 2,5-letniej Stefanii, a już zimą przywita na świecie swoją drugą pociechę. Zobacz: Mucha pierwszy raz o drugiej ciąży: To jest stan nieprzewidywalny

W najnowszej "Gali" aktorka opowiedziała, jak na jej życie wpłynęło pojawienie się dziewczynki. Okazuje się, że gwiazda znakomicie łączy wszystkie obowiązki zawodowe, nie zaniedbując przy tym dziecka.

- Na pewno stałam się bardziej empatyczna i wrażliwa na potrzeby mniejszych ludzi. Może też częściej się uśmiecham. Bo jak się nie uśmiechać, gdy na Nią patrzę i gdy się budzę obok Niej? Tym chętniej wracam do domu. Wciąż wzajemnie się siebie uczymy. Mam szacunek do tego małego człowieka, ale nie jestem z gatunku matek, które wszystko muszą podporządkować dziecku. Staram się znaleźć czas pomiędzy Stefanią, pracą a domem. Jak długo będzie mi się to udawało, tak długo będę z tego korzystała. Chciałabym, by moje dziecko było szczęśliwe... - powiedziała Mucha w rozmowie z dwutygodnikiem.


Ciekawe, czy obecny styl życia uda się aktorce utrzymać, gdy będzie już mamą dwójki brzdąców?

Zobacz: Syn czy córka? Kiedy poznamy płeć dziecka Muchy?

Anna Mucha na konferencji w drugiej ciąży:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53