Party Stories
Anna Mucha na okładce Vivy
Viva
Newsy

Uśmiechnięta ciężarna Mucha na okładce "Vivy!"

Aktorka opowiedziała o drugiej ciąży

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce zagościła Anna Mucha. Gwiazda na czołówce zaprezentowała się w letniej stylizacji składającej się z modnej kraciastej koszuli i kusych szortów. Aktorka w szczerej rozmowie opowiedziała o swojej drugiej ciąży oraz wyznała kiedy z dziewczyny stała się kobietą.

W magazynie znajdziemy również ekskluzywną sesję z głównymi aktorami hitowego serialu "Przepis na życie" oraz ostatni wywiad z niedawno zmarłym Sławomirem Mrożkiem.

Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych. Kupisz go także z filmem "Niepamięć".

Pierwsze zdjęcia Anny Muchy w drugiej ciąży:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ciężarna Anna Mucha na okładce "Urody"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Anna Mucha w ciąży na okładce "Urody"
Niekwestionowana królowa okładek

W sklepach pojawił się nowy numer "Urody". Tym razem na okładce zagościła ciężarna Anna Mucha . W magazynie znalazł się wywiad z aktorką, w którym opowiada m.in. o tym, jak podczas ciąży dba o swoje ciało, czy farbuje włosy i jakich kosmetyków używa . Dodajmy, że to już czwarta okładka ciężarnej gwiazdy. Będzie królową okładek w 2013 roku? Zobacz: Mucha pierwszy raz o drugiej ciąży: To jest stan nieprzewidywalny We październikowej "Urodzie" znajdziemy również znajdziesz szereg patentów na piękne włosy, propozycje najmodniejszych fioletowych makijaży, nowe diety odchudzające wprost z Paryża i przegląd kosmetyków pozwalających zachować młodość Nowa "Uroda" już w poniedziałek w kioskach za jedyne 4,99 złotych. Zobacz: "Spłodzić to jeszcze pal licho, ale..." Anna Mucha w ciąży w sesji dla "Vivy!":

Anna Mucha wygrała walkę z Orlenem
ONS
Newsy
Mucha wygrała walkę z dużym koncernem. Polki jej podziękują?
Stanęła w obronie interesu wszystkich matek

Anna Mucha jest obecnie w drugiej ciąży. Seksowna aktorka nie ukrywa, że docenia uroki macierzyństwa i podoba się jej bycie matką, choć wiążą się z tym również dziwne nawyki. Przypomnijmy: Anna Mucha przez ciążę wpadła w uzależnienie W zeszłym roku wybuchł skandal, gdy Mucha publicznie poskarżyła się na brak przewijaków dla dzieci na stacjach benzynowych Orlen, co zmusiło ją do przewinięcia córeczki na stole. Wiele osób to oburzyło, ale jak donosi najnowszy numer magazynu "Party", zachowanie aktorki sprawiło, że koncern postanowił zamontować trzy różne modele przewijaków na 300 stacjach w całej Polsce! Ania nie ukrywa, że jest zadowolona z tego, iż jej słowa ktoś wziął sobie do serca. Zawsze wierzyłam, że Orlen chce ułatwiać życie i dbać o swoich nawet najmłodszych klientów. A co do burzy, którą przypadkiem wtedy rozpętałam? Cóż, cieszę się, że jeden człowiek może zmienić świat. Dziękuję za wsparcie tym wszystkim, którzy chcą, żeby żyło się lepiej i lżej - powiedziała w rozmowie z "Party" aktorka. Waszym zdaniem gwiazdy częściej powinny wykorzystywać swoją popularność do tego typu działań? Zobacz: Ciężarna Mucha w obcisłej mini i niebotycznych szpilkach Ciężarna Anna Mucha w pięknej sesji dla "Vivy!":

Justyna Steczkowska po porodzie na okładce Flesza
Flesz
Newsy
Steczkowska po porodzie na okładce "Flesza"
W numerze pierwsze zdjęcia córeczki gwiazdy

Już jutro do sklepów w całej Polsce trafi nowy numer magazynu „Flesz”. Tym razem na okładce pojawiła się Justyna Steczkowska , która pokazała się pierwszy raz publicznie po ciąży . Ponadto gwiazda pokazała jak wygląda mała Helenka . Jak myślicie odziedziczyła urodę po mamie? Z "Flesza" dowiecie się równie dlaczego Anna Mucha nie chce tym razem poznać płci swojego drugiego dziecka, a także dowiecie się, jak swoje 36. urodziny spędziła Natasza Urbańska . Zobacz: Mucha pierwszy raz o drugiej ciąży: To jest stan nieprzewidywalny Nie zabrakło stron o modzie i urodzie. Tym razem stylistki "Flesza" zrobiły przegląd najmodniejszych dodatków na nowy sezon. Jakie buty, torebki i dodatki będziemy nosić jesienią? Nowy numer „Flesza” w sprzedaży od jutra za jedyne 1,99 złotych. Kupicie? Pierwsze zdjęcia Muchy w drugiej ciąży:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner