Anna Mucha o swoich urodowych trikach
ONS

Mucha ma swoje sposoby na udany makijaż i perfekcyjną figurę. Jak zwykle prowokuje

Anna Mucha o swoich urodowych trikach
ONS

Anna Mucha od zawsze należała do grona najbardziej kontrowersyjnych gwiazd w Polsce. Aktorka śmiało wygłasza swoje poglądy, a te nie zawsze pokrywają się z konwencjonalnym myśleniem przeciętnego Kowalskiego. Macierzyństwo być może trochę złagodziło jej temperament, ale gwiazda wciąż ma swoje "momenty". Przypomnijmy: Mucha w roli ekspertki w TVN24. Dyskusję przyćmił jej ogromny dekolt

Wywiady z Muchą to zawsze nie lada gratka - zarówno dla dziennikarzy, jak i czytelników. Anna chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i nigdy nie owija w bawełnę. Kilka złotych myśli gwiazdy możemy znaleźć w jej rozmowie z magazynem "In Style", w którym opowiada o tym, jak dba o siebie i figurę po dwóch ciążach. Mucha przyznaje, że ma czasami ochotę nie pokazywać się w pełnym makijażu, ale i tak kończy się to niemal wieczorowym mejkapem.
 

Toaletka to jedno z najważniejszych miejsc w domu. I używam jej często, mimo że w pracy malują mnie profesjonaliści. Makijaż to dla mnie zabawa. Czasami planuję, że pomaluję się szybko i zrobię coś prostego – na przykład tylko podkreślę oczy. Okazuje się jednak, że nie umiem wyjść bez różu i wymodelowania twarzy, potem widzę, że do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze zaznaczonych ust… Nie umiem się powstrzymać - tłumaczy w rozmowie z "In Style".


Mucha nie ukrywa też, że nie stosuje żadnych diet - jest za to zwolenniczką ostrego treningu. Przekornie dodaje również, iż chciałaby, aby sportem narodowym został... taniec na rurze.
 

Na pewno nie uznaję diet. Kocham dobre jedzenie, więc nie zamierzam się ograniczać ani niczego sobie odmawiać. Żeby więc utrzymać formę – muszę ostro ćwiczyć. Pod okiem trenera, bo to w moim wypadku sprawdza się najlepiej. Marzy mi się też powrót do pole dance. Uważam, że powinien być naszym tańcem narodowym. Poza tym, że wspaniale działa na ciało, uświadamia nam, jak bardzo jesteśmy zmysłowe i seksowne. Można powiedzieć, że rura robi dobrze na głowę - podsumowuje krótko.


Próbowałyście tańca na rurze? Potrafi zdziałać cuda na figurę?

Zobacz: Mucha opalała się topless na plaży. Nie skończyło się to dla niej najlepiej

Anna Mucha podczas kursu udzielania pierwszej pomocy:

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Magda Gessler z okazji 4. urodzin Party.pl odpowiada na trudne pytania! Zobacz, co nam zdradziła!

zobacz 00:25