Anna Mucha w zielonej cekinowej sukience

Anna Mucha opublikowała szokujące zdjęcie! Aktorka jest wściekła na osoby łamiące zasady kwarantanny! 

Anna Mucha w zielonej cekinowej sukience

Anna Mucha pokazała, jak niektórzy mieszkańcy Ursynowa stosują się do zaleceń władz w sprawie koronawirusa. Gwiazda "M jak miłość" pokazała szokujące zdjęcie i zwróciła się do wszystkich z ważnym apelem. Jak Anna Mucha skomentowała zachowanie tych, którzy pomimo szalejącej epidemii postanowili wyjść ze swoim domów i gromadzili się pod sklepami? Zdecydowana reakcja aktorki!

Polacy nie stosują zasad kwarantanny?

W związku z epidemią koronawirusa władze na całym świecie wprowadzily wiele obostrzeń. W Polsce już od kilku tygodni obowiązują m.in. ograniczenia dotyczące przemieszczania. Zamknięto granice, a każdy Polak który wraca do kraju musi przejść obowiązkową kwarantannę. Władze apelują również do wszystkich, żeby ograniczyć wychodzenie z domów. Niestety, apele władz i lekarzy nie trafiają do wszystkich. Anna Mucha podczas relacji na Instagramie pokazała tłumy na jednej z ulic w Warszawie! 

Zdjęcie sprzed chwili Ursynów. Ludzie! Nie wygłupiajcie się! Siedźta w domu. Zaczynam się czuć jak frajer, siedząc w domu!- napisała Anna Mucha. 

Musicie zobaczyć zdjęcie tłumu, które opublikowała na Instagramie Anna Mucha! Mamy nadzieję, że w większości Polacy wzięli sobie do serca wszystkie nakazy, apele i naprawdę przestrzegają zasad "narodowej kwarantanny". 

Zobacz także: Tak Anna Mucha spędza czas z dziećmi podczas kwarantanny! Do wspólnej zabawy gwiazda wykorzystała... odkurzacz!

Anna Mucha pokazała niepokojące zdjęcie.

Anna Mucha pokazała, jak Polacy stosują się do zakazów kwarantanny
Instagram

Aktorka od kilku tygodni razem z dziećmi spędza czas w domu.

 

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48