Anna Mucha

Anna Mucha wyznaje: "Moje dzieci widzą mnie nago na co dzień"!

Anna Mucha

 

Anna Mucha jest pewną siebie, silną kobietą, która dba o to, aby nagość nie była tematem tabu w jej rodzinie. Podczas rozmowy z fakt.pl gwiazda zdradziła, że nie wstydzi się swoich roznegliżowanych zdjęć przed dziećmi. Zobaczcie, co powiedziała...

 

Zobacz: Zaskakujące wyznanie Anny Muchy! Aktorka zdradziła, czego nienawidzi w macierzyństwie

 

Anna Mucha nie wstydzi się nagości...

 

Aktorka zdradziła, że jej dzieci 8-letnia Stefania i 5-letni Teodor są oswojone z nagością, ponieważ na co dzień widują swoją mamę bez ubrań, dlatego rozbierana sesja w magazynie czy scena w filmie nie jest dla nich żadną nowością:

 

Moje dzieci widzą mnie nago na co dzień, więc sesja do „Playboya”, w której wzięłam udział, nie jest u nas w domu żadną sensacją. Nie zamierzam jej przed nimi ukrywać. Jest piękna, wysublimowana, estetyczna i w dobrym guście - powiedziała Anna Mucha w rozmowie z fakt.pl

 

Gwiazda dodaje, że nie ma powodu, aby wstydzić się nagich sesji:

 

Zresztą w ogóle nie wstydzę się żadnych rozbieranych scen, w których brałam udział, bo nie mam powodu. Mam wrażenie, że seks jest w głowie, a moje ciało jest po prostu do grania - wyznała szczerze aktorka. 

 

Niedawno aktorka publikowała swoje zdjęcia topless z wakacji. Już wtedy pokazała, że nie ma problemu z pokazywaniem swojego ciała! 

 

Anna Mucha na premierze filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3"

Anna Mucha na premierze filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3"
ONS

Anna Mucha

Anna Mucha, portret
East News

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43