Dlaczego Anna Mucha napisała książkę?
ons
Newsy

Mucha wydała swoją pierwszą książkę. Pomysł na jej napisanie zrodził się spontanicznie

Jakie były okoliczności?

Anna Mucha zaskoczyła wszystkich i właśnie wydała swoją pierwszą książkę. Ku zaskoczeniu fanów jest to subiektywny przewodnik po Toskanii, którą aktorka uwielbia. W miniony weekend tę pozycję książkową promowała na Targach Książki. Zobacz: Anna Mucha promuje swój przewodnik na Targach Książki

Aktorka dzieło to stworzyła razem ze swoim ukochanym Marcelem Sorą, który zajął się robieniem zdjęć wykorzystanych w przewodniku. W najnowszym wydaniu magazynu "Flesz" możemy dowiedzieć się, skąd w ogóle zrodził się pomysł napisania tej książki. Okazuje się, że wszystko wyszło bardzo spontanicznie:

Kiedyś Ania i Marcello spotkali się z Magdaleną Mazur z Wydawnictwa Pascal. Dyskusja zeszła na pewną restaurację w Toskanii. Ania uważała, że podają tam najlepsze jedzenie pod słońcem. Magda miała inne zdanie. Mucha zaczęła ją przekonywać z taką pasją, że nikt nie mógł mieć wątpliwości, że Toskania to jej konik - mówi znajoma Muchy. 

Zapoznaliście się już z lekturą?

Zobacz na Polki.pl: Będzie afera? Mucha, Popielewicz i Mancewicz lansują naturalne futra
 ONS
Newsy
„Grazie Marcello” - Mucha w „Vivie!” dziękuje swojemu ukochanemu. Za co?
Znamy zasługi Marcela Sory!

Anna Mucha niedawno napisała swoją pierwszą w życiu książkę - "Toskania, że Mucha nie siada", która jest subiektywnym przewodnikiem po jednym z najpiękniejszych rejonów Włoch. Lektura już jest hitem sprzedażowym, a jak się okazuje decyzja o jej napisaniu nie była taka oczywista. Zobacz:  Książka Anny Muchy w Biedronce! I to w wyjątkowej cenie... W felietonie, który aktorka napisała do najnowszego numeru "Vivy!", który do kupienia będzie od jutra, wyjaśniła jak doszło do tego, że dołączyła do grona piszących gwiazd: Kiedy rok temu zaproponowano mi napisanie książki o Toskanii, nie powiedziałam od razu "nie". Widocznie miałam zapalenia gardła... a moje wahania najwyraźniej zostało odebrane jako zgoda. "Toskania, że Mucha nie siada" to moja toskańska impresja, przewodnik, który jest niczym innym jak złożeniem różnych moich/naszych przeżyć, doświadczeń zdobytych w trakcie kilkudziesięciu, a może nawet kilkuset wyjazdów do Toskanii.  Mucha dziękuje także swojemu ukochanemu, który jest autorem pięknych zdjęć w przewodniku: Jest jeszcze jeden powód, który napawa mnie radością i... dumą? Jak być może wiecie od kilku lat w mojej podróży towarzyszy mi mój osobisty przewodnik Marcello, pół-Włoch, cały pasjonat. I to on zrobił piękne zdjęcia do tej książki. Grazie, Marcello.  Przeczytacie felieton Muchy w najnowszej „Vivie!”? Zobacz: Ubierz się w wiosennym stylu Muchy  

ONS
Newsy
To już pewne - Anna Mucha napisze kolejną książkę. Wiemy o czym!
Znamy szczegóły

Czego nie dotknie  Anna Mucha , to natychmiast zamienia się w złoto. Pierwsza napisana przez nią  książka już okazała się hitem! „Toskania, że Mucha nie siada” to subiektywny przewodnik po ulubionych miejscach, w których Ania i jej partner Marcello Sora od kilku lat spędzają wakacje we Włoszech.   Nie przypomina on tradycyjnych przewodników dla turystów. Anna Mucha nie poleca muzeów, które warto zwiedzić , czy kościołów, za to jest sporo o zakupach, pięknych widokach czy obyczajach, które lepiej znać we Włoszech.   I jak się okazuje, wydawnictwo Pascal jest tak bardzo zadowolone ze sprzedaży książki, że już poprosiło Anię o kolejną. Jaką? Już w pierwszym przewodniku Ania z Marcello zdradzili swoje ulubione restauracje i bary oraz pokazali, że dobrze wiedzą, gdzie zjeść. Dlatego kolejna książka ma być o kuchni włoskiej! – zdradza nam znajoma pary. Jak wiemy, Ania Mucha z początkiem lipca jedzie z Marcellem i dziećmi – Stefanią i Teodorem – do Toskanii . Czyżby już zbierała materiały do nowej książki? Wakacje to wakacje, ale na pewno przetestuje potrawy, których jeszcze nie zna i, jak mówi, zapamięta w ten sposób czy warto do danej restauracji wrócić. Bo Mucha najlepiej zapamiętuje miejsca, w których była... smakami – dodaje znajoma.     Kupicie książkę Muchy o włoskiej kuchni?  

ONS
Newsy
Anna Mucha napisała książkę o Toskanii i teraz jest znana we Włoszech!
Włoski mówią na nią "Mucia".

W maju Anna Mucha wydała książkę “Toskania, że Mucha nie siada”. To przewodnik po ukochanym rejonie Włoch, w którym aktorka od lat spędza wakacje . W tym roku również wybrała się ze swoim partnerem Marcelem Sorą i dziećmi do Toskanii. Na miejscu okazało się, że Mucha nie jest już tam anonimową osobą. Książka przyniosła jej sporą popularność! Jak podaje “Flesz”, polscy turyści zaczęli zwiedzać Toskanię śladami Anny Muchy. "Okazało się, że polscy turyści pokazywali wszędzie “Toskania, że Mucha nie siada” i tłumaczyli, co jest w niej napisane. Włosi byli oczarowani taką reklamą i dzięki temu Anka została taką lokalną gwiazdą”, zdradza znajoma Ani Muchy.   Podobno Włosi nie potrafią poprawie wymówić “Mucha” i mówią na aktorkę “Mucia”. Teraz aktorka nie jest już w Toskanii zupełnie anonimową osobą. Czy przestanie tam jeździć? Jej znajomi twierdzą, że na pewno nie zrezygnuje z wakacji w Toskanii. Więcej o popularności Ani Muchy we Włoszech przeczytacie w najnowszym wydaniu magazynu “Flesz”, który ukaże się w już poniedziałek.  Zobacz: Anna Mucha dostała rolę w filmie. Zagra prostytutkę!  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner