Anna Mucha z córką Stefanią na spacerze po Warszawie
Flesz

PAPARAZZI: Mucha ze słodką córką na spacerze po Warszawie

Anna Mucha z córką Stefanią na spacerze po Warszawie
Flesz

Anna Mucha poczuła wiosnę i postanowiła spędzić słoneczne popołudnie razem ze swoją córką Stefą. Aktorkę można było spotkać na warszawskim Starym Mieście, ale to nie ono było celem wycieczki. Troskliwa mama, dbając nie tylko o walory estetyczne, ale także kulturowe, zabrała dziecko po raz pierwszy do Teatru Małego Widza, który bardzo przypadł półtora rocznej córce do gustu:

- Stefania była zachwycona przedstawieniem, ale nie ma się co dziwić, przecież to Anki krew! – powiedziała dla magazynu „Flesz” znajoma gwiazdy.


Na zdjęciach jakie zamieścił "Flesz", zarówno mama, jak i córka wyglądają na bardzo zadowolone, ale wycieczka to niejedyny powód do radości. Okazuje się, że spektakl "Single i remiksy", w którym Mucha gra jedną z głównych ról, cieszy się ogromną popularnością, do tego stopnia, że jesienią wraz z całą ekipą gwiazda ma się udać na tournée po Europie, USA i Kanadzie. Ponadto, jak nieoficjalnie dowiedział się „Flesz”, po wakacjach zobaczymy aktorkę w nowym przedstawieniu.

Jak widać, Anna Mucha nie ma żadnych powodów do obaw w postaci konkurencji Natalii Klimas. Przypomnijmy: Dziewczyna miliardera wygryzła Muchę z serialu?

Więcej na temat Anna Mucha dzieci gwiazd
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40