Anna Mucha w zimowej kurtce

Anna Mucha na okładce magazynu Flesz! Zmienia swoje życie?

Anna Mucha w zimowej kurtce

Już w poniedziałek nowe wydanie magazynu “Flesz”. Co w nim zobaczymy? Na okładce Anna Mucha z pytaniem czy zmienia swoje życie.

Co się dzieje z Anną Muchą?

Jak pisze “Flesz”, aktorka zniknęła na kilka miesięcy, a teraz razem z rodziną, którą ostatnio pokazała, planuje wyjazd do Japonii. Szczegóły planów Ani już w poniedziałek we “Fleszu”

Tylko tam znajdziecie również piękne zdjęcia Nataszy Urbańskiej z córką Kaliną. Niedawno wystąpiły razem w telewizji. Tu jednak zobaczymy je w zupełnie innej scenerii. Warto zobaczyć tę ekskluzywną sesję.

Wiosenny shopping

Najnowszy “Flesz” to wydanie specjalne - shoppingowe. Znajdziecie w nim 138 hitów na wiosnę - w tym kolorowe torebki, superstylowe buty, niezwykle modne w tym sezonie bomberki, czy nowe kolekcje okularów przeciwsłonecznych. To wiosenny modowy niezbędnik.

 

Z najnowszym numerem "Flesza" otrzymasz wyjątkowy prezent - płyn do kąpieli Original Source Chocolate & Mint, dzięki któremu gwarantujemy, że odpłyniesz ;). Flesz z płynem Original Source dostępny tylko w najlepszych punktach sprzedaży.

 

Czekoladowy płyn Original Source Chocolate & Mint

 

Flesza znajdziecie w kioskach już jutro, 4 marca, za jedyne 1,99 zł.

 

A oto okładka najnowszego wydania.

Okłdka Flesz nr 7

Więcej na temat magazyn flesz
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04