Anna Mucha na okładce "Flesza"
Newsy

Anna Mucha na okładce "Flesza"!

Odrzuciła pracę za 150 tysięcy złotych! Co jeszcze w nowym numerze?

Od jutra w sprzedaży nowy numer magazynu "Flesz". Tym razem główną bohaterką dwutygodnika o modzie i gwiazdach jest Anna Mucha. Aktorka zdradziła która stacja telewizyjna złożyła jej ofertę współpracy. Okazuje się, że gwiazda nie była zainteresowana udziałem w programie, o który biło się wiele innych gwiazd! Nie przekonało jej nawet wynagrodzenie 150 tysięcy złotych.

"Flesz" dotarł także do pierwszych projektów debiutanckiej kolekcji Nataszy Urbańskiej. Jak wyglądają i kto już je nosił? O tym na łamach magazynu opowiedziała sama Natasza.

Poza tym mnóstwo jesiennych trendów, które upolowali styliści "Flesza". Znajdziesz je także na FleszStyle.pl.

Nowy numer "Flesza" w sprzedaży już od jutra. Tylko teraz w promocyjnej cenie, 1,50 złotych. A tak wygląda okładka: 

facebook.com/flesz.gwiazdyistyl
Newsy
Anna Mucha na okładce "Flesza"
Nowy numer już w kioskach!

Od jutra w sprzedaży nowy numer magazynu "Flesz". Tym razem główną bohaterką pisma o modzie i gwiazdach jest Anna Mucha . Aktorka zdradziła, która stacja telewizyjna złożyła jej ofertę współpracy. Okazuje się, że gwiazda nie była zainteresowana udziałem w programie , o który biło się wiele innych gwiazd! Nie przekonało jej nawet wynagrodzenie w kwocie 150 tysięcy złotych . "Flesz" dotarł też do pierwszych projektów debiutanckiej kolekcji ubrań projektu Nataszy Urbańskiej . Jak wyglądają i kto już je nosił? Poza tym specjalnie dla czytelniczek magazynu styliści przygotowali zestawienie najmodniejszych rzeczy na jesień , które można kupić już teraz na wyprzedażach ! Do tego garść najnowszych trendów: kolory i fasony na nowy sezon. Nowy numer "Flesza" w sprzedaży już od jutra. Oczywiście w promocyjnej cenie 1,50 zł . A tak wygląda okładka:    

Natasza Urbańska na okładce "Flesza"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Natasza Urbańska na okładce "Flesza"!
Marzy o dziecku, ale są ważniejsze sprawy. Jakie?

Jutro do sprzedaży trafi nowy numer magazynu "Flesz". Tym razem bohaterką wydania jest Natasza Urbańska , która zdradza, że marzy o drugim dziecku. Nie może jednak w tej chwili zajść w ciążę. Dlaczego? O tym przeczytasz w nowym numerze. Ponad to, "Flesz" zdradza imię córki Agnieszki Chylińskiej i tematy, które poruszyła Monika Richardson w swojej książce. Czy wspomniała o związku ze Zbigniewem Zamachowskim? "Flesz" przygotował także listę najlepiej ubranych gwiazd na swojej urodzinowej imprezie. Zobacz: Plejada największych gwiazd świętowała urodziny "Flesza" Fani modowych trendów znajdą przewodnik po polskich sklepach. Tym razem dowiecie się, gdzie kupić dobre i tanie (od 109 złotych) buty na jesień . Nowy numer "Flesza" w sprzedaży od jutra za jedyne 1,50 złotych. A tak prezentuje się okładka:

Natasza Urbańska chce mieć drugie dziecko
Newsy
Natasza Urbańska na okładce "Flesza"
Co w nowym numerze?

Jutro do sprzedaży trafi nowy numer magazynu "Flesz". Tym razem bohaterką wydania jest Natasza Urbańska , która zdradza, że marzy o drugim dziecku. Nie może jednak w tej chwili zajść w ciążę. Dlaczego? O tym przeczytasz w nowym numerze. Ponad to, "Flesz" zdradza imię córki Agnieszki Chylińskiej i tematy, które poruszyła Monika Richardson w swojej książce. Czy wspomniała o związku ze Zbigniewem Zamachowskim? "Flesz" przygotował także listę najlepiej ubranych gwiazd na swojej urodzinowej imprezie. Zobacz: Plejada sław na imprezie magazynu "Flesz" Fani modowych trendów znajdą przewodnik po polskich sklepach. Tym razem dowiecie się, gdzie kupić dobre i tanie (od 109 złotych) buty na jesień . Nowy numer "Flesza" w sprzedaży od jutra za jedyne 1,50 złotych. A tak prezentuje się okładka:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner