Anna Mucha z partnerem Marcelem Sorą

"Sprawiała wrażenie rozprutej" Katolicki tygodnik grzmi na temat komunijnej kreacji Anny Muchy!

Anna Mucha z partnerem Marcelem Sorą

 

Anna Mucha przez ostatnie tygodnie nie pozwalała nam się nudzić. Najpierw wybuchła afera z jej rzekomym ślubem. Przypomnijmy, że aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym widać pierścionek, który do złudzenia przypomina obrączkę. Anna Mucha nie chciała jednak komentować tego, czy faktycznie stanęła na ślubnym kobiercu z Marcelem Sorą.

Chwilę później Anna Mucha rozgrzała do czerwoności media swoją wypowiedzią na temat rozbieranej sesji Justyny Żyły. Aktorka w rozmowie z party.pl nie szczędziła jej gorzkich słów. Jakby tego było mało, aktorka wywołała prawdziwą burzę w sieci stylizacją, którą wybrała na przyjęcie komunijne syna znanego dziennikarza, Mateusza Borka. Anna Mucha na tę okazję założyła króciutkie szorty oraz bluzkę z głębokim rozcięciem na plecach, które odsłoniło jej bieliznę. 

Zobacz: Anna Mucha z partnerem i dziećmi na komunii świętej. DUŻO ZDJĘĆ

 

Komunijną kreację Anny Muchy skomentował m.in. katolicki tygodnik. Jak łatwo się domyślić, redaktorzy "Dobrego Tygodnia" nie byli zachwyceni tą stylizacją.

Niestety, kreacja z nietypowym dekoltem nie wyglądała efektownie. Sprawiała wrażenie rozprutej, a na dodatek nieestetycznie odsłaniała stanik. Czy taki strój w ogóle przystoi na taką okazję? - pytają dziennikarze "Dobrego Tygodnia".

Zgadzacie się z nimi?

 

POLECAMY: Anna Mucha pokazała niedawno swoją obrączkę. A jakie są inne spektakularne obrąckzi polskich gwiazd? Zobacz, która najładniejsza!

 

Ten strój wzbudził sporo kontrowersji!

Anna Mucha i Marcel Sora na komunii świętej z dziećmi

 

Anna Mucha i jej partner czuli się bardzo swobodnie.

Anna Mucha i Marcel Sora na komunii świętej z dziećmi

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27