Współpraca Anny Muchy z Tomaszem Lisem
ONS

Nieoczekiwany duet: Anna Mucha robi interesy z Tomaszem Lisem

Współpraca Anny Muchy z Tomaszem Lisem
ONS

Anna Mucha od wielu lat prowadziła bloga, co więcej, był on jednym z najczęściej czytanych w polskiej sieci. Niedawno podjęła decyzję o jego zamknięciu, a powodem było wykupienie platformy przez spółkę medialną powiązaną mocno z internetowymi tabloidami. Aktorka wystartowała z nowym blogiem mamadu.pl, na którym z jeszcze większą częstotliwością poruszała tematy związane z wychowywaniem dzieci. Przypomnijmy: Mucha apeluje o pomoc. Była świadkiem przykrej sytuacji z dzieckiem

Gwiazda ma jednak dużo większe ambicje, co potwierdza tylko współpraca biznesowa, której właśnie się podjęła. Jak informują WirtualneMedia.pl, Mucha przekształci mamadu.pl w serwis parentingowy przy czynnym udziale platformy NaTemat.pl,  którego udziałowcem jest Tomasz Lis. Obecnie trwa szeroko zakrojona rekrutacja dziennikarzy i menedżerów, a start serwisu planowany jest na jesień. Anna nie ukrywa, że chciałaby, aby było to wyjątkowe dla internautów miejsce.
 

Chciałabym, żeby Mamadu.pl było wyjątkowym portalem, gdzie rodzice czują się u siebie, gdzie pojawiają się ważne pytania i mądre odpowiedzi. Chciałabym, żeby w przyszłości było to miejsce również ważne społecznie, poruszające także trudne tematy i pomagające żyć w lepszych warunkach. Chciałabym także żeby to było miejsce które bawi, kształtuje gust, podaje ważne informacje i jest estetycznie wysmakowane... jednym słowem, żebyśmy byli najlepsi. Najlepsi dla dzieci i dla rodziców... - obiecuje gwiazda.


Myślicie, że taki projekt okaże się sukcesem?

Zobacz: Nowe show z Muchą zapowiada się na hit. Będzie tam można wygrać ogromne pieniądze

 

Anna Mucha na konferencji TVP:

Więcej na temat Anna Mucha Tomasz Lis
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04