Anna Mucha i Jakub Wons
Fleszstyle

Anna Mucha i Jakub Wons nie spędzą razem wakacji? Wszystko przez... kultowy film! 

Anna Mucha i Jakub Wons
Fleszstyle

Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że Anna Mucha znów jest szczęśliwie zakochana. Wybrankiem jej serca jest Jakub Wons – aktor, reżyser i producent teatralny. Para spotyka się już od niemal roku, ale ich związek wyszedł na jaw dzięki paprazzi, którzy przyłapali parę na randce w modnym warszawskim lokalu. Choć Ania i Kuba nie chcą komentować swojego związku, to ich znajomi twierdzą, że są ze sobą szczęśliwi i traktują tę relację poważnie.  Czy aktorka i Jakub Wons mają już plany na wakacje? Jak donosi "Party", to nie jest takie proste... Dlaczego?

Anna Mucha nie pojedzie na wakacje z ukochanym?

Po czterech miesiącach przerwy Mucha wróciła do pracy. Rozpoczęła nagrania nowych odcinków serialu „M jak Miłość”, a już w połowie lipca zacznie zdjęcia do 4. części kultowego „Kogla-mogla”.

Mamy procedury, które zapewnią całej ekipie bezpieczeństwo. Niestety, na razie ciężko powiedzieć, kiedy uda się zrobić premierę – mówi w rozmowie z „Party” scenarzystka komedii Ilona Łepkowska.

Czy to oznacza, że Mucha tego lata może zapomnieć o urlopie z Jakubem Wonsem?

Wakacje już miałam w lockdownie. Teraz praca, praca, praca! – zapowiada Anna.

W sierpniu szykuje jej się jednak kilka dni wolnych. Aktorka chce je spędzić z Jakubem i dziećmi na Mazurach i nad polskim morzem. Na urlop w ukochanej Italii musi jeszcze trochę poczekać.

Więcej o Annie Musze przeczytasz w nowym "Party".

Basia Kurdej Szatan na okładce "Party"

Anna Mucha i Jakub Wons muszą przełożyć romantyczne wakacje.

Anna Mucha i Jakub Wons są parą

 

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26