Wiele polskich gwiazd koniec roku spędziło w ciepłych krajach. Anna Mucha już w Boże Narodzenie opalała się na plaży, natomiast Anna Lewandowska do Dubaju udała się zaraz po świętach, żeby przywitać tam Nowy Rok. Gwiazdy podzieliły się z fanami zdjęciami z urlopów. Obydwie rozgrzały internautów do czerwoności. Ale która wypadła lepiej?

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Dlaczego Ania Mucha zamieściła TAKIE ZDJĘCIA na Instagramie?! Wiemy!

 

Gdy u nas śnieg prószył za oknem, Ania Mucha wypoczywała na jednej z egzotycznych plaż. Aktorka choinkę zamieniła na morze (lub ocean). 38-latka dokładnie w Wigilię podzieliła się z fanami zdjęciem, jak bez stanika opala się na plaży! Fotografia podzieliła fanów gwiazdy. Ale większa część z nich zachwycała się figurą aktorki, a dokładniej jej pośladkami. Mieli rację?

 

Sprawdź: To zdjęcie wywołało burzę! Anna Mucha topless i z wypiętą pupą składa życzenia świąteczne

 

 

Ania Lewandowska do Dubaju udała się tuż przed Sylwestrem. Ania Nowy Rok celebrowała z rodziną i przyjaciółmi. 30-latka od lat zachwyca świetną figurą, nawet i po urodzeniu 1,5 roku temu córeczki, Klary. Najnowsze zdjęcie, na którym Ania pokazała pośladki w bikini oczywiście zachwyciło internautów! 

Która Anna podoba Wam się bardziej?

Więcej na temat Anna Mucha Anna Lewandowska