Anna Mucha w okularach przeciwsłonecznych
ons.pl

Anna Mucha blondynką?! Pasuje jej taki kolor włosów?

Anna Mucha w okularach przeciwsłonecznych
ons.pl

Anna Mucha z włosami koloru blond - takie zdjęcie pojawiło się na instagramowym profilu gwiazdy. Nie jest to jednak żadna spektakularna metamorfoza gwiazdy, a jedynie filmowa charakteryzacja. Jesteście ciekawi, jak Anna Mucha wygląda w blondzie? Zobaczcie zdjęcie! Jeszcze całkiem niedawno aktorka chwaliła się burzą ciemnych loków na głowie! A teraz możemy zobaczyć, jak prezentuje się w jasnych włosach i fryzurze typu bob.

Anna Mucha drugiej części "PitBulla"

Aktorka pokazała na swoim Instagramie zdjęcie, które zostało zrobione podczas powstania filmu "PitBull. Nowe porządki". Na fotografii widzimy roześmianą Annę Muchę w towarzystwie Patryka Vegi, reżysera filmu. Aktorka wciela się w nim w postać prostytutki, która zostanie brutalnie zaatakowana i pobita przez mafiozów. Premiera filmu zaplanowana jest na  22 stycznia.

Patryk i ja. Tak wyglądaliśmy kilka miesięcy temu po zdjęciach, o 5 rano... ciekawe jak będziemy wyglądać jutro #premiera #filmu #pitbull #pitbullnoweporządki #pitbull2 #atwork #patrykvega też jestem ciekawa. A wy? - napisała na swoim profilu aktorka.

Wybieracie się do kina na nowy film Patryka Vegi? Niestety w drugiej wersji "PitBulla" nie wystąpiła Weronika Rosati. Żałujecie?

 

Zobacz też: Najpierw Mucha, potem Lewandowska, a teraz Doda! Moda na dziubki w windzie wraca? Które najlepsze? SONDA.

 

Anna Mucha jako blondynka w filmie "PitBull. Nowe porządki"

 

Patryk Vega, Anna Mucha
Instagram

 

Aktorka ma naturalnie ciemne włosy

 

Anna Mucha w szarym swetrze

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04