Uczestniczka „Dance Dance Dance” doznała kontuzji. Zobacz nagranie!

Tuż przed nagraniem pierwszego odcinka trzeciej edycji tanecznego show, który widzowie zobaczą już dziś o 20:30 w TVP2, Anna Matysiak nabawiła się poważnej kontuzji. Konieczna była interwencja specjalistów.  

Kontuzja na planie "Dance Dance Dance"

Wielogodzinne treningi pod okiem najlepszych choreografów w Polsce to codzienność uczestników tanecznego show TVP2. Tak wymagające przygotowania do nagrań odcinków często obarczone są bólami mięśni, stawów czy kontuzjami. Zaledwie kilkadziesiąt godzin przed nagraniem pierwszego odcinka „Dance Dance Dance” aktorka Anna Matysiak musiała pojechać na specjalistyczne badania, ponieważ na jej nodze pojawiła się niepokojących rozmiarów opuchlizna.

Moje kolano to jeden wielki siniak" - pokazywała w trakcie prób Anna Matysiak. 

Produkcja programu od razu skierowała aktorkę do specjalistycznego centrum rehabilitacji sportowej, gdzie została poddana szeregowi badań. Okazało się, że pod sińcem zaczął się tworzyć stan zapalny, który udało się natychmiast zatrzymać szeregiem specjalistycznych zabiegów, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Anna Matysiak miała wypadek na planie "Dance Dance Dance
Mat. prasowe

Mimo kontuzji Anna Matysiak zatańczyła następnego dnia razem z Stanisławem Karpielem-Bułecką, co widzowie zobaczą już dziś w premierowym odcinku trzeciej edycji „ Dance Dance Dance” o godzinie 20:30 w TVP2. 

dance-dance-dance
Mat.prasowe

Materiał powstał z udziałem TVP

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48