Anna Maria Sieklucka na konferencji prasowej
East News

Anna Maria Sieklucka z „365 dni” była blondynką! Zmieniła się do roli w filmie?

Anna Maria Sieklucka na konferencji prasowej
East News

Anna Maria Sieklucka jeszcze kilka dni temu nie była rozpoznawalna, ale wszystko zmieniło się za sprawą konferencji prasowej filmu "365 dni" Blanki Lipińskiej. To wtedy pojawiła się informacja, że aktorka wcieli się w główną rolę (zobaczcie pierwsze zdjęcia z filmu). Na konferencji gwiazda zaprezentowała się jako piękna brunetka, ale okazuje się, że do niedawna była blondynką. Zmieniła kolor włosów do filmu?

Anna Maria Sieklucka była blondynką!

Anna Maria Sieklucka zagra Laurę u boku włoskiego aktora, Michele Morrone. To może być przełomowa rola w jej karierze! Do tej pory mogliśmy zobaczyć ją jedynie w serialu "Na dobre i na złe" oraz na deskach teatru. Na instagramowym koncie aktorki liczba obserwatorów zwiększa się z każdą minutą, a to dopiero początek jej popularności. Im bliżej premiery filmu "365 dni", która została zaplanowana na 7 lutego, tym będzie o niej głośniej.  

Anna Maria Sieklucka na konferencji prasowej dotyczącej filmu zaprezentowała się w modnej krótkiej fryzurze w ciemnym kolorze. Jednak jeszcze niedawno w mediach społecznościowych publikowała zdjęcia jako urocza blondynka. Co ciekawe, aktorka ścięła też włosy. Bardzo prawdopodobne, że takiej metamorfozy dokonała na potrzeby filmu. W końcu nie od dziś wiadomo, że aktorzy potrafią diametralnie zmienić swój wygląd do roli!

Zobaczcie, jak Anna Maria Sieklucka wyglądała w blond fryzurze!

 

Główni bohaterowie filmu "365 dni": Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone na konferencji prasowej

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone na konferencji prasowej
ONS

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Blanka Lipińska pilnuje Barona na planie "The Voice of Poland"?! Zobaczcie, co na to Baron!

zobacz 00:39