Blanka Lipińska I Anna Maria Sieklucka na premierze 365 dni
East News

Anna Maria Sieklucka i Blanka Lipińska na premierze "365 dni". Wybrały podobne kreacje! 

Blanka Lipińska I Anna Maria Sieklucka na premierze 365 dni
East News

Głośny film erotyczny na podstawie powieści Blanki Lipińskiej "365 dni" właśnie ma swoją premierę dla gwiazd. Podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć zarówno autorki bestselleru, jak i odtwórczyni głównej roli, Anny Marii Siekluckiej. Zaskakujące, że obie kobiety wybrały bardzo podobne modele sukni w niemal identycznych odcieniach. Czy to było zamierzone?

Anna Maria Sieklucka i Blanka Lipińska w podobnych sukienkach na premierze!

Zazwyczaj pojawienie się dwóch gwiazd w takich samych kreacjach rozpatrywane jest w kategorii wpadki, ale tym razem wszystko wskazuje na to, że to celowy zabieg, że Anna Maria Sieklucka i Blanka Lipińska pojawiły się na premierze w podobnych kreacjach. 

Blanka Lipińska wybrała suknię od Patrycji Kujawy, która projektowała również suknię ślubną, w której autorka książki wystąpiła w swoim filmie. Bogato zdobiony gorset i duże rozcięcie na nodze to charakterystyczne elementy dla kreacji autorstwa tej projektantki.

Blanka Lipińska
East News

Okazuje się, że Anna Maria Sieklucka też postawiła na długą kreację z odważnym rozcięciem. Co ciekawe w każdej z tych sukni dodatkowym elementem dekoracyjnym jest bogato ozdobiony rękaw z piórami. Trzeba przyznać, że to dosyć ciekawy pomysł, aby na premierę aktorka i autorka zaprezentowały się w podobnych kreacjach. Co o tym sądzicie?

Anna Maria Sieklucka
East News

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Perełki perełeczki ...jedna z dwóch moich sukni w tym filmie . Dzięki @blanka_lipinska To była jedna z pierwszych sukni którą wyszywałam na taką skale perełkami .... pamietam jak ją kończyłyśmy w dniu naszego ogniska .... Blana już stała w progu z kotletami a my szyłyśmy 😂😂😂😂 bo po imprezie musiała ją zabrać. Tego dnia też poznaliśmy jako jedyni głównych aktorów ... do tej pory pamietam jak mówiłam ze nawet nie chce znac prawdziwego imienia i nazwiska żeby mnie nikt nie ciągnął za język . I nie znałam go nawet podczas przymiarek z @anna_maria.sieklucka była dla mnie Laurą . Nawet jej wymiary do tej pory są tak podpisane 😂😂 #pearl #wedding #weddingdress #weddingdresses #weddingdesign #weddingdesigner #bridal #bridaldress #bridaldresses #hautecouture #hautecouturedress #hautefashion #sukniaślubna #sukniaslubna #suknieslubne #pannamloda #pannamłoda #fashionkilla #fashionwedding #oror #atelieroror #slubneatelieroror #patrycjakujawa #andrzejkujawa#itscouturebaby

Post udostępniony przez Patrycja Kujawa (@kujawa.patrycja_designer)

 

 

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08