Instagram

Anna Lewandowska została mamą w maju 2017 roku. Jej córka Klara już niedługo będzie obchodziła swoje drugie urodziny. W związku z tym trenerka zdecydowała się na metamorfozę jej pokoju. Na Instagramie poprosiła swoje fanki o pomoc w wyborze łóżeczka, mebli i zabawek, które kochają ich dzieci. Zobaczcie, jakie rady otrzymała!

Co znajdzie się w nowym pokoju Klary?

Do tej pory pokój córeczki Lewandowskich był urządzony w jasnych, pastelowych barwach. Dominowała biel, szarość i pudrowy róż. Trenerka jeszcze nie zdradziła, czy te barwy pozostaną. Za to już wkrótce w pokoju Klary pojawią się nowe meble, łóżeczko i oczywiście zabawki, a wszystko dostosowane do wieku dziecka. Co prawda sportsmenka do tej pory nie zdecydowała się na pokazanie twarzy Klary, ale na bieżąco informuje, co się dzieje u jej córeczki. Teraz tematem numer jeden jest nowy pokój dla dziewczynki.

Porady Internautów dla Anny Lewandowskiej

Zazwyczaj to Anna Lewandowska udziela porad dotyczących zdrowego stylu życia, odżywiania i treningów, ale tym razem role się odwróciły i trenerka postanowiła skorzystać z doświadczenia swoich fanek i zapytała je o urządzanie pokoju dla dziewczynki:

A Wasze dzieci co lubią najbardziej? Jakie łóżeczka polecacie? - napisała na Instagramie

Pojawiło się tysiące komentarzy. Internautki poczuły się docenione i chętnie piszą o pokojach swoich dzieci i zdradzają, jakie są ich ulubione zabawki:

Drewniane puzzle były u nas hitem przez kilka miesięcy. 

Ksiazeczki ( zwlaszcza seria o Puciu- w wersji polskiej i ta sama w wersji niemieckiej o Moritzu), wszelkie puzzle, kredki i plastelina!

A u nas rządzą puzzle 💙💜💚

U nas hit to zwierzątka. Ustawia w szeregu, przestawia. 

U nas ulubione miejsce to drewniana kuchnia i ostatnio mata-ulica. 

Czy Anna Lewandowska zastosuje się do wskazówek swoich fanek? Efektami metamorfozy pokoju Klary z pewnością pochwali się na Instagramie!

 

Klara jest już dużą dziewczynką.

Instagram

Instagram

Zobacz takżeAnna Lewandowska pokazała, jak bawiła się na urodzinach Vogue Polska! Musicie to zobaczyć...