Anna Lewandowska eksponuje biżuterię na Gali Mistrzów Sportu
newspix.pl

Anna Lewandowska zdradziła, dlaczego przez całą Galę Mistrzów Sportu zasłaniała swój dekolt! Chodziło o kreację?

Anna Lewandowska eksponuje biżuterię na Gali Mistrzów Sportu
newspix.pl

Anna Lewandowska razem z Robertem Lewandowskim pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu 2021, na której to właśnie piłkarz okazał się Najlepszym Sportowcem Roku i wygłosił wzruszające przemówienie. Trenerka zachwyciła w zielonej sukni Dolce&Gabbana, ale Internauci zwrócili też uwagę na rękę gwiazdy, które przez cały wieczór zakrywała jej dekolt. Teraz Anna Lewandowska zdradziła, dlaczego w ten sposób układała swoją dłoń! 

Anna Lewandowska zdradziła, dlaczego przez całą Galę Mistrzów Sportu zasłaniała swój dekolt!

Anna Lewandowska była jedną z gwiazd, które zachwyciły na Gali Mistrzów Sportu 2021. Gwiazda postawiła na look jak z Hollywood i założyła piękną suknię z głębokim dekoltem od Dolce&Gabbana, która kosztuje uwaga... 7 tys. zł. Oczywiście nie sposób przeoczyć idealnie ułożonych miękkich fal i subtelnych czarnych sandałków. Na profilu gwiazdy jej fanki wprost zasypały ją komplementami, ale kilka obserwatorek Anny Lewandowskiej zwróciło uwagę na pewien szczegół, którego nie sposób przeoczyć - chodzi oczywiście o rękę, którą trenerka cały czas zasłaniała dekolt. Czy chodziło o sukienkę, która mogła odsłonić zbyt wiele?

Suknia piękna tylko po co taki głęboki dekolt który na każdym zdjęciu zasłania się ręką 😉 - napisała jedna z Internautek. Inna dodaje: Raczej ta suknia była niewygodna. Miałam wrażenie, że Anna bała się, że coś jej tam wyskoczy bo cały czas zasłaniała ręka i poprawiała 

Na odpowiedź Anny Lewandowskiej nie trzeba było długo czekać. Gwiazda wyjaśni

eksponowałem biżuterię 🥰

Jak wiadomo gwiazda jest jedną z ambasadorek marki Apart i na gali założyła biżuterię właśnie tej marki. Sami spójrzcie na zdjęcia Anny Lewandowskiej. Przez cały wieczór eksponowała biżuterię, ale ręka stale dotykająca dekoltu wyglądała trochę nienaturalnie! 

Zobacz także: Beata Kozidrak w cekinowym garniturze za 2 tys. zł błyszczała na Gali Mistrzów Sportu!

Anna Lewandowska w sukni Dolce&Gabbana na Gali Mistrzów Sportu. 

Anna Lewandowska w sukni Dolce&Gabbana na Gali Mistrzów Sportu
newspix.pl

Gwiazda postawiła na look w hollywoodzkim stylu! 

Anna Lewandowska w sukni Dolce&Gabbana na Gali Mistrzów Sportu
newspix.pl

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43