Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Instagram

Ku rozpaczy Ani Lewandowskiej, mała Klara nie chce ich nosić! "Po kim ona to ma?"

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska z racji swojego zawodu najczęściej wybiera sportowe stylizacje i to właśnie w tym stroju Klara widzi swoją mamę najczęściej. Okazuje się, że dziewczynka tak pokochała wygodne dresy, że  - ku rozpaczy mamy - nie chce nosić sukienek.

Anna Lewandowska właśnie pochwaliła się zdjęciem córki i przyznała, że marzyła o tym, by ubierać ją w sukienki, kupować opaski, spineczki, a tymczasem Klara ponad wszystko stawia na dresy!

Klara Lewandowska nie chce sukienek

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie Klary i zamieściła dialog z córką, z którego wynika, że dziewczynka nie chce chodzić w sukienkach, ale woli wygodne... dresy:

Ja: Klara, to może dziś założysz sukienkę..?
Klara: Nieee🥴
🤷‍♀️🙈A miały być piękne sukieneczki, boho style (czasami się udaje,😆), balerinki, spineczki, opaski.. A co jest? 😁Dresy, w razie gdyby przyszło zrobić burpeesy 🙈
Po kim ona to ma ?😅 i w sumie, dlaczego mnie to jeszcze dziwi?😎😆
Jak radzicie sobie z Waszymi małymi fashionostkami?😋

Pod uroczym zdjęciem Klary w wygodnej stylizacji pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanek, które piszą wprost, że "genów się nie oszuka". Dziewczynka na co dzień widzi rodziców w dresach, dlatego ten strój jest jej tak bliski!

Mocne geny 😁 nie oszukasz

No i dobrze przynajmniej od małego wie czego chce 

Genów nie oszukasz! 

Najlepszy outfit ever - dresy 🙌 Klara przybijam piątkę 

Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie Klary Lewandowskiej! Dziewczynka wygląda doskonale w każdej stylizacji!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunday mood. How are you dealing with your little fashionistas? 😋 ___________________________ Ja: Klara, to może dziś założysz sukienkę..? Klara: Nieee🥴 🤷‍♀️🙈A miały być piękne sukieneczki, boho style (czasami się udaje,😆), balerinki, spineczki, opaski.. A co jest? 😁Dresy, w razie gdyby przyszło zrobić burpeesy 🙈 Po kim ona to ma ?😅 i w sumie, dlaczego mnie to jeszcze dziwi?😎😆 Jak radzicie sobie z Waszymi małymi fashionostkami?😋 No i jakie marki dziecięce polecacie? Od siebie dziś polecam @bobuxpolska #annalewandowska #bobuxpolska #bobux #bobuxshoes #klaralewandowska #babystyle #sunday

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 

Instagram

Klara jest bardzo aktywnym dzieckiem, dlatego ceni sobie wygodne.... dresy.

Klara Lewandowska i jej zabawkowa kuchnia
Instagram

 

 

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36