Marina Łuczenko i Anna Lewandowska jeżdżą bardzo drogimi samochodami
ONS

Marina Łuczenko i Anna Lewandowska jeżdżą bardzo luksusowymi autami. Która ma droższy?

Marina Łuczenko i Anna Lewandowska jeżdżą bardzo drogimi samochodami
ONS

Wczoraj do Warszawy zjechali się wszyscy piłkarze reprezentacji Polski. Na zgrupowaniu pojawił się m.in. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny, których pod jeden z hoteli przywiozły ukochane. Anna Lewandowska z mężem przyjechała samochodem marki Mercedes w białym kolorze. Sportsmenka wybrała model E250, którego cena wynosi ok.250 tysięcy złotych. Zobacz: Anna Lewandowska przywiozła Roberta na zgrupowanie reprezentacji. Niezłe ma auto!


Marina z kolei odjechała spod hotelu, gdzie zameldował się jej narzeczony samochodem marki Porsche. Model Cayenne turbo S w salonie kosztuje ok 500 tysięcy złotych, jednak auto Wojciecha Szczęsnego z pewnością jest warte o wiele więcej. Wszystko za sprawą tuningu. Okazuje się bowiem, że piłkarz przerobił swoje auto w słynnej niemieckiej firmie Lumma Design. Sam narzeczony Mariny w jednym z wywiadów przyznał wówczas, że po tuningu jego auto "to już nie bestia, a potwór".


Zobacz: Marina przyleciała do Polski. Jeździ luksusowym autem Szczęsnego PAPARAZZIMarina przywiozła Wojciecha Szczęsnego na zgrupowanie reprezentacji Polski


Marina przywiozła Wojciecha Szczęsnego na zgrupowanie reprezentacji Polski


Anna Lewandowska przywiozła Roberta Lewandowskiego na zgrupowanie reprezentacji Polski

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36