Anna Lewandowska o metamorfozie
ONS

Lewandowska zmieniła się w łabędzia. Zdradziła swoje sposoby na bycie piękną

Anna Lewandowska o metamorfozie
ONS

Anna Lewandowska dzięki swoim poradom w sprawie zdrowego trybu życia zyskała ogromną popularność. Media szybko uczyniły z niej prawdziwą gwiazdę, która pojawia się na balach i okładkach. Niedawno wydała również swoją pierwszą książkę. Zobacz: Fragmenty książki Lewandowskiej

Lewandowska udzieliła ostatnio wywiadu w "Gali". Trenerka opowiedziała głównie o pracy, planach, ale zahaczyła również o swoją metamorfozę, która wzbudza wielkie zainteresowanie. Gwiazda opowiedziała o tym, że zawsze była szczupła, choć jako nastolatka miała okrągłą twarz. Zapewnia też, że nie robiła sobie jednak żadnych operacji plastycznych:

Był czas, kiedy ważyłam o trzy kilogramy więcej niż teraz, więc nie miałam jakichś spektakularnych wahań wagi. Jako nastolatka byłam trochę okrąglejsza na twarzy, ale to u nas rodzinne. Od razu uprzedzę też twoje kolejne pytanie: nie, nie miałam żadnych operacji plastycznych! Wygląd moich włosów także zawdzięczam zdrowemu odżywianiu. Używam też dobrej odżywki do włosów, bez silikonu i parabenów - mówi Lewandowska


Metamorfoza Anny robi na Was wrażenie?

Zobacz: Trening z Lewandowską to spory wydatek. Cena nie odstrasza tłumu chętnychAnna Lewandowska z Mariną dopingują swoich partnerów:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33