ONS
Newsy

Lewandowski pomaga żonie przy blogu. Czym się zajmuje?

Anna Lewandowska może liczyć na męża

Po głośnym ślubie Roberta Lewandowskiego, który odbył się podczas tegorocznego lata media zaczęły interesować się życiem prywatnym jego żony Anny Stachurskiej. Okazuje się, że wybranka serca piłkarza, tak samo jak on uwielbia sport, a nawet od pół roku prowadzi blog. Na swojej stronie tak samo jak Ewa Chodakowska zachęca ludzi do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Zobacz: Żona Lewandowskiego konkurencją dla Ewy Chodakowskiej

Ostatnio Agnieszce Jastrzębskiej udało się spotkać z Anną i chwile porozmawiać na temat jej wielkiej pasji i o tym dlaczego założyła bloga Healthyplanbyann.pl.

- Namówili mnie znajomi. Mówili: "Ania powiedz mi to, jak powinniśmy jeść to". Muszę to jakość spisać i powiedziałam założę bloga. To moja pasja. Ja naprawdę piszę tego bloga, bo tym żyję. Żyję sportem. Trenuję cały czas zawodowo karate, jestem w kadrze Polski. Bardzo dużo pytań mam o żywienie, o trening. - wyznała Anna w rozmowie dla "Dzień Dobry TVN".


Anna wyznała również, że dostaje wiele wiadomości od swoich fanek, które dziękują jej za rady oraz podobnie jak robią to wielbicielki Chodakowskiej wysyłają jej zdjęcia po swoich metamorfozach.

Sportsmenka opowiedziała również o tym, jak w działaniach wspiera ją Robert.

- Wspiera i często na Facebooku lajkuje moje posty. Ostatnio nagrywałyśmy takie wstępne filmiki na bloga i Robert spędził z nami pół dnia. Było trochę zabawy i śmiechu przy tym. Zawsze mnie wspiera i moje pomysły. Wie o tym, że nie wysiedzę w domu nie robiąc nic.


Myślicie, że już niedługo Anna Lewandowska będzie tak samo popularna jak Ewa Chodakowska?

Robert Lewandowski na meczu Polska-Szkocja na Stadionie Narodowym

 

Goście w drodze na wesele Roberta Lewandowskiego:

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis
Facebook
Newsy
Ewa Chodakowska w szpitalu! "Jesteśmy tylko ludźmi...". Co się stało?
Ewa Chodakowska w szpitalu! "Jesteśmy tylko ludźmi...". Co się stało?

Ewa Chodakowska była w szpitalu! Fanów popularnej trenerki jednak natychmiast uspokajamy, Ewie nic nie grozi. Gwiazda fitness jest zdrowa i czuje się dobrze. Chodakowska spędziła w szpitalu jedynie pół dnia, a wszystko w trosce o własne zdrowie. Trenerka poddała się serii badań profilaktycznych. Tym doświadczeniem podzieliła się ze swoimi fankami na Facebooku. W jej wpisie oczywiście nie zabrakło pozytywnej energii, odrobiny motywacji i... dystansu do samej siebie. We wpisie Ewa Chodakowska po raz kolejny zażartowała z hejterów, który porównują ją do konia. ;) Pół dnia w szpitalu... 1000 badań... uff!! Moje zdrowie jak przystało na przysłowiowego konia ma się świetnie. Ihaaaaaaa. Babeczki często pytacie mnie jak to jest u mnie z tymi zasobami energii... Przyglądacie się temu, jak żyję i często zachodzicie w głowę, skąd to "końskie zdrowie" - napisała na swoim profilu trenerka wszystkich Polek. W poście Chodakowskiej pojawiło się również odniesienie do modnych ostatnio wśród celebrytów fotek ze szpitala. Takie zdjęcie jakiś czas temu pojawiło się m.in. na profilu Michała Żebrowskiego, wzbudzając gorącą dyskusję w mediach na temat przekraczania granic prywatności. Niedawno fotkę spod kroplówki zamieściła w sieci również Maja Sablewska. Co o selfie ze szpitalnego łóżka promotorka zdrowego stylu życia Ewa Chodakowska? Ostatnio panuje "moda" wśród osób znanych - mniej lub bardziej lubianych - na fotografowanie się w szpitalu pod kroplówką ze smutną miną... Widać wyczerpanie, stres, nadmiar pracy - w efekcie organizm się buntuje... Jesteśmy tylko ludźmi... Tutaj nie da się wymienić baterii... Ewie Chodakowskiej w szpitalu towarzyszył ukochany mąż Lefteris Kavoukis, który wspiera swoją żoną na każdym kroku.  Wyniki badań profilaktycznych Ewy wyszły bardzo dobrze. A Ty kiedy ostatnio sprawdzałaś stan swojego...

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska poprowadziły treningi ze swoimi fankami
Newsy
Bitwa na treningi: Ewa Chodakowska kontra Anna Lewandowska! Która wypadła lepiej?
Była ostra rywalizacja

Kończący się powoli weekend był niezwykle pracowity dla Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej. Okazuje się bowiem, że najsłynniejsze trenerki Polek w tym samym czasie przeprowadziły treningi ze swoimi fankami. Żona Roberta Lewandowskiego dała "wycisk" podczas obozu w Starej Wsi (i uwaga - zorganizowała relację na żywo w Internecie), a Ewa Chodakowska porwała ze sobą tłumy na warsztatach we Wrocławiu. Zarówno Lewandowska jak i Chodakowska pochwaliły się fotkami z tych spotkań. BIKINI poszło w ruch - czekam na relacje protreningową i wspólne fotki po zakończeniu warsztatów. Moje baterie naładowane MAX ‼️‼️ Gotowa do nowych zadań - Ewa Chodakowska napisała na Facebooku. Powiem tak... Pot się lał! Był ogień a ja lubię dodawać do pieca! To dopiero początek, będzie gorąco! - również na FB relacjonowała Anna Lewandowska. Zobaczcie która z trenerek porwała więcej osób do wspólnych ćwiczeń. A Wy z którą z nich wolelibyście się spotkać na sali treningowej- z Anną Lewandowską czy Ewą Chodakowską?   Zobacz także: Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska połączą siły i stworzą wspólny projekt?!   Ewa Chodakowska pokazała zdjęcie z treningu we Wrocławiu. Anna Lewandowska na obozie w Starej Wsi.  

Anna Lewandowska została felietonistką
ONS
Newsy
Żona Lewandowskiego została felietonistką popularnego magazynu
Żona piłkarza szturmem podbija media

Żony i dziewczyny piłkarzy zawsze są łakomym kąskiem dla mediów. W Polsce wiele ostatnio mówi się i pisze o Annie Lewandowskiej , która latem tego roku wyszła za mąż za Roberta Lewandowskiego. Zobacz: Lewandowski z żoną w podróży poślubnej. Dokąd wyjechali? Anna nie zamierza funkcjonować w show-biznesie jako żona najdroższego polskiego piłkarza. Lewandowska jest sportsmenką, odnosi sukcesy trenując karate, a co najważniejsze, prowadzi bloga o zdrowym stylu życia, który z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością. Jego autorka zaczęła pojawiać się już na pokazach mody i innych towarzyskich wydarzeniach oraz gościć w programach śniadaniowych. Okazuje się, że Lewandowska dostała właśnie nową pracę. Została felietonistką dwutygodnika "Gala". Na łamach gazety dostała rubrykę, w której doradzać będzie jak dbać o formę, zdrowo jeść i trenować, aby świetnie wyglądać. - Od dziś zaczynam cykl felietonów do Gali „W zdrowym ciele…”. Zapraszam do lektury - napisała dziś na blogu sportsmenka. Czyżby w Polsce nadchodziła teraz moda na sportowy i zdrowy styl życia, a show-biznes powiększył się tym samym o kilku celebrytów w tej dziedzinie? Przykład Ewy Chodakowskiej pokazuje, że aktualnie potrzebujemy osób, które zmotywują nas o dbania o siebie. Zobacz: Chodakowska skomentowała bloga żony Lewandowskiego (fot.hpba.pl) Robert i Anna Lewandowscy wracają z nocnego klubu:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner