Newsy

Karolina Korwin-Piotrowska o ciąży Ani Lewandowskiej i Natalii Siwiec: "Kroplówka witaminowa dla kariery". Co o nich sądzi?

Karolina Korwin-Piotrowska o ciąży Ani Lewandowskiej i Natalii Siwiec: "Kroplówka witaminowa dla kariery". Co o nich sądzi?

Ciąża Ani Lewandowskiej, Natalii Siwiec i innych gwiazd to dowód na to, że biznes parentingowy ma się w Polsce świetnie! Co o zarabianiu na ciąży i dziecku myśli Karolina Korwin-Piotrowska? Dziennikarka zdradza, że temat ciąży w polskim show-biznesie będzie jednym z ciekawszych odcinków jej programu "Sława" na kanale TVN Style. 

Zobacz także: Karolina Korwin-Piotrowska o polskim wątku w ciąży księżnej Kate! :)

Zobacz także: Jak cię mąż zostawia z dwójką dzieci... Karolina Korwin-Piotrowska komentuje głośne rozstanie Piotra Żyły z żoną!

 

Karolina Korwin-Piotrowska uważa, że dzięki ciąży popularność Natalii Siwiec bardzo wzrosła

Natalia Siwiec, Mia
Instagram

Korwin-Piotrowska o konflikcie Rozenek-Wojewódzki
Instagram
Newsy
Po czyjej stronie stanęła Karolina Korwin-Piotrowska w ostrym konflikcie Rozenek i Wojewódzkiego?
Po czyjej stronie stanęła Karolina Korwin-Piotrowska w ostrym konflikcie Rozenek i Wojewódzkiego?

Kolejna wojna na słowa między Kubą Wojewódzkim, a Małgorzatą Rozenek-Majdan budzi ogromne emocje! Bo tym razem szantażują się ujawnieniem kompromitujących oboje sms’ów. Powodem starcia między gwiazdami TVN jest Renata Kaczoruk, która zamierza wystąpić w „Tańcu z gwiazdami". Małgorzata w wywiadzie dla Party.pl wyraziła zdziwienie tym, że słynna Renulka chce dalej robić karierę w showbiznesie. Jak donosi „Party" pomimo tego, że w konflikt popadły dwie gwiazdy tej samej stacji dyrektor programowy TVN Edward Miszczak nie chce w to ingerować. Jednak w samym TVN ludzie podzielili się na zwolenników jednej albo drugiej gwiazdy.   Jestem w jej teamie Gośki i mam swoje powody - mówi w „Party" Karolina Korwin-Piotrowska. – Uważałabym z wyciąganiem prywatnym sms’ów, bo jeśli nimi wojujesz, możesz sam od nich zginąć. Otwieranie puszki z tajemnicami może mieć konsekwencje dla wszystkich. Po co? Zamiast walczyć ze sobą, niech lepiej idą na wódkę albo zdrowy koktajl – dodaje Karolina.   Ponoć na korytarzach TVN mówi się o tym, że rośnie nieoficjalny fanclub Rozenek- Majdan, dlatego że w przeszłości Kuba Wojewódzki obraził też kilka innych gwiazd.  Czy konflikt między nim, a Małgorzatą znajdzie finał w sądzie? Więcej szczegółów w magazynie „Party".   Zobacz:  "Brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami". Wojewódzki grozi ujawnieniem smsów Rozenek!   Za chwilę startuje nowy show „Iron Majdan" z udziałem Małgorzaty i Radosława Kuba Wojewódzki stając znowu w obronie Renaty Kaczoruk obraził Małgorzatę i Radosława   Więcej - w nowym "Party"!

Beata Tadla i Jarosław Kret 2013
Newsy
"Cała Polska ma z niego bekę!" Karolina Korwin-Piotrowska bezlitosna dla Jarka Kreta
Zgadzacie się?

Nieoczekiwane rozstanie pogodynka Jarosława Kreta i dziennikarski Beaty Tadli to na razie najgłośniejsze wydarzenie towarzyskie tego roku . Niestety mało elegancki sposób, w jaki zrobił to Kret nie spotkało się z przychylnością. Do grona krytykujących pogodynka dołączyła znana z ciętego języka Karolina Korwin-Piotrowska . Pytana przez "Flesza" co sądzi o Krecie, odpowiedziała w swoim stylu.   Karolina Korwin-Piotrowska o Jarku Krecie Cała Polska ma teraz z niego bekę. Przecież jeszcze niedawno wyznawał miłość na okładkach pism, a chwilę później rzucił Beatę, także publicznie - ironizuje dziennikarka Co teraz powinien zrobić Jarosław ze swoim podupadłym wizerunkiem?Karolina ma dla niego zaskakującą radę.  Można się z niego trochę pośmiać i wysłać na kurs korzystania z social mediów - ocenia Czy Jarek jeszcze podźwignie się po rozstaniu? O tym przeczytacie we "Fleszu".   Zobacz też:  Karolina Korwin Piotrowska nie poszła do kina na "Kobiety mafii". Zdradziła nam powód   Sprawdź więcej:  Rozstanie Beaty Tadli i Jarosława Kreta   Karolina Korwin-Piotrowska ocenia rozstanie Tadli i Kreta

Korwin-Piotrowska o konflikcie Rozenek-Wojewódzki
Instagram
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska skomentowała wpisy Rozenek kontra Wojewódzki. Kto jej zdaniem wygrywa starcie?
Karolina Korwin Piotrowska skomentowała wpisy Rozenek kontra Wojewódzki. Kto jej zdaniem wygrywa starcie?

  Dzisiejszy wieczór choć zimny i zimowy w show-biznesie został rozgrzany do czerwoności. A wszystko za sprawą listu na Facebooku Kuby Wojewódzkiego do Małgosi Rozenek-Majdan. A potem odpowiedzi Rozenek utrzymana w podobnym tonie do Wojewódzkiego również na Facebooku. Oboje zapowiadają dalszą walkę w sądzie. Kuba Wojewódzki twierdzi, że poprzedni wyrok sądu został uchylony i nie musi przepraszać Rozenek za swoją zniesławiająca ją wypowiedź. Małgosia Rozenek twierdzi, za to, że jeszcze nie wiadomo czy sprawa wróci na wokandę. Ale jeśli tak będzie oboje z gwiazd TVN mają asy w rękawie. Kuba sms-y od Rozenek, które mogą ją skompromitować. Małgosia Rozenek-Majdna sms-y, które mogą skompromitować Renatę Kaczoruk, dziewczyny gwiazdora.  Oba listy są utrzymane w satyrycznym tonie, ale czuć w nich, że wojna Rozenek-Wojewódzki trwa dopiero się rozkręca.   Korwin Piotrowska o "wojnie" Rozenek-Wojewódzki   Kto zdaniem dziennikarki Karoliny Korwin Piotrowskiej wygrał te starcie na nowe argumenty?   Aaaale wieczór! Czuje się jak w kinie. Kinie akcji produkcji rumuńskiej. Zakładając, ze tam robią kino akcji. Osobiście wolę "Sieranevada". Tam to chociaż sobie pogadali... Jakby ktoś pytał: team MajdanRozenek vs Team KWRK 2:1 - napisała dziennikarka na swoim Facebooku.    Też czekacie na dalszy ciąg? A Ty, który team jesteś?   Zobacz także:  Małgorzata Rozenek pozwie Kubę Wojewódzkiego! Zdradziła nam o jaką kwotę będzie walczyć! Ciekawe co na ten konflikt sama stacja TVN?   Rozenek swój list zilustrowała takim zdjęciem. 

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner