Jaka będzie płeć dziecka Lewandowskich? To pytanie spędza sen z powiek nie tylko redakcji Party.pl, ale również fanom Anny i Roberta Lewandowskich. Trenerka jest obecnie w 9. miesiącu ciąży i lada dzień zostanie mamą. Pierwsza ciąża Anny Lewandowskiej budzi ogromne zainteresowanie. Wszyscy zastanawiają się, czy Ania urodzi dziewczynkę czy chłopca? Do tej pory mówiło się o tym, że będzie to dziewczynka, która będzie nosić piękne imię Klara. Jednak w ostatnich dniach pojawił się cień wątpliwości...

 

Zobacz też: Ania i Robert przeprowadzą się do Hiszpanii?!

 

Anna Lewandowska zamieszcza w sieci kolejne zdjęcia wyprawki dla maluszka. Jedna z ostatnich fotek wzbudziła mnóstwo podejrzeń odnośnie płci dziecka. Chodzi o buciki, które trenerka otrzymała w prezencie od marki Nike. Są one w kolorach: niebieskim i czarnym. Według fanek Lewandowskiej, to ostatecznie zamyka dyskusję na temat płci. W komentarzach piszą one, że z pewnością będzie chłopiec!

 

Anna Lewandowska w żaden sposób nie odniosła się do doniesień na temat płci jej dziecka. A Wy jak myślicie? Będzie mały Robert czy mała Ania? :) Głosujcie!

 

Polecamy: Anna Lewandowska pokazała, jak ćwiczy w ciąży. I tłumaczy, dlaczego warto to robić!

Przez długi czas mówiło się, że Anna Lewandowska urodzi dziewczynkę.

Anna Lewandowska
Instagram

W ostatnich dniach pojawiły się wątpliwości. Fani trenerki uważają, że jednak będzie to chłopiec.

Anna Lewandowska szykuje wyprawkę