Anna Lewandowska w beżowej swetrze
EastNews

Anna Lewandowska pójdzie w ślady Agnieszki Radwańskiej i wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Tylko zobaczcie, jak tańczy!

Anna Lewandowska w beżowej swetrze
EastNews

Anna Lewandowska wiele razy udowodniła nam, że ma wiele talentów i nie boi się podejmować nowych wyzwań. Nieustannie zaskakuje kolejnym pomysłami i projektami, dlatego chyba nikogo by nie zdziwiło, gdyby nagle zdecydowała się na udział w popularnym show, np. "Taniec z Gwiazdami". A jak się okazuje, ma zadatki na zwyciężczynię tego programu. Nie każdy wie bowiem, że Anna Lewandowska uwielbia tańczyć i nieźle jej to wychodzi. Przekonajcie się sami i zobaczcie poniżej jej najnowsze nagranie wideo.

Anna Lewandowska to urodzona tancerka

Anna Lewandowska przebywa obecnie w słonecznej Hiszpanii, gdzie bierze udział w sesji zdjęciowej i pracuje nad kolejnymi projektami. Na swoim profilu na Instagramie chętnie publikuje nagrania z backstage'u sesji, a także wieczorne zabawy z przyjaciółkami. Wśród nagrań nie zabrakło także jej tanecznych popisów. W ten sposób wyszło na jaw, że Anna Lewandowska doskonale czuje się w roli tancerki, ma wyczucie rytmu, a zwykłe pląsy robią wrażenie. Sami zobaczcie:

 

My chętnie zobaczylibyśmy Annę Lewandowską na parkiecie "Tańca z gwiazdami"! To dopiero byłoby wydarzenie, nie sądzicie? 

 

Anna Lewandowska przebywa obecnie w Hiszpanii, gdzie pracuje nad nowymi projektami

Anna Lewandowska w płaszczu w kratkę
Instagram

Okazuje się, że Anna Lewandowska jest nie tylko trenerką, ale i tancerką! ;)

Anna Lewandowska
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09