Anna Lewandowska chętnie pomaga potrzebującym, dlatego jest stałą bywalczynią charytatywnych balów Fundacji TVN Nie Jesteś Sam. W 2017 roku trenerka zjawiła się na balu i udowodniła, że ma wielkie serce. Przy okazji mówiło się, że swoją stylizacją zaliczyła niemałą wpadkę. W tym roku Anna Lewandowska postawiła na zupełnie inny look. Który z nich był lepszy? Oceńcie sami i poznajcie szczegóły stylizacji trenerki poniżej.

Zobacz: Anna Lewandowska PIERWSZY RAZ po porodzie na czerwonym dywanie! Gwiazda zjawiła się na Balu TVN. Zachwyciła?

W 2017 roku Anna Lewandowska założyła kombinezon na bal fundacji TVN. Trenerka wybrała odważny model z falbaną przy dekolcie i wycięciami w talii. Jej look został skrytykowany przez Dorotę Wróblewską, która zarzuciła Annie Lewandowskiej modową wpadkę - na bal nie wypada bowiem zakładać kombinezonów i jest to jedyny moment, gdy ten element garderoby nie może zastąpić sukienki. 

 

Zobacz: Gorące WAGs stawiają na kombinezony! Biel czy czerń, Edyta Zając-Rzeźniczak czy Anna Lewandowska? POJEDYNEK

 

 

Anna Lewandowska w tym roku postawiła na zupełnie inny look. Nie dość, że zamiast kombinezonu wybrała suknię, to jeszcze całą w bieli. Jedno się jednak nie zmieniło - trenerka wciąż uwielbia odsłaniać swoje plecy! Jej kreacja, pozornie skromna i minimalistyczna, miała głębokie wycięcie z tyłu. Suknię zaprojektował duet Bohoboco.

 

Zobacz: Anna Lewandowska przyćmiła wszystkie gwiazdy na balu TVN-u? Wy decydujecie! Oto plebiscyt na najpiękniejszą kreację z balu