Trening z Anną Lewandowską
ONS

Trening z Lewandowską to spory wydatek. Cena nie odstrasza tłumu chętnych

Trening z Anną Lewandowską
ONS

Anna Lewandowska od prawie roku robi błyskotliwą karierę w polskim show-biznesie. Wydaje się, że trenerka znalazła idealne proporcje między byciem celebrytką a autorytetem w dziedzinie fitnessu i zdrowego odżywiania. Już za kilka dni na rynku ukaże się jej debiutancka książka, która jest wręcz skazana na sukces. Przypomnijmy: Są już pierwsze fragmenty książki Lewandowskiej. To będzie bestseller

Pod koniec października Lewandowska będzie też reprezentować Polskę na mistrzostwach świata w karate tradycyjnym, gdzie ma dużą szansę na kolejny medal. Potem zaś rozpocznie promocję książki, ale to nie koniec obowiązków wschodzącej gwiazdy. Zimą Anna organizuje kolejny obóz treningowy w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo - Stara Wieś" - jak donosi "Flesz", jego koszt to 2700 złotych. Cena obejmuje sześć dni wyjazdu, treningi trzy razy dziennie i wykłady o zdrowej żywności.
 

Jest bardzo duże zainteresowanie, prawie nie ma wolnych miejsc - komentuje dla magazynu osoba zajmująca się organizacją.


2700 złotych to dużo za tydzień pod czujnym okiem Lewandowskiej?

Zobacz: Lewandowska pochwaliła się kolekcją butów. Prezentuje się inaczej niż większości kobiet

Anna Lewandowska w Japonii:

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33