Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

Anna Lewandowska porównuje swoje ciąże! Teraz jej brzuszek wygląda inaczej

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

Anna Lewandowska już wkrótce zostanie mamą po raz drugi! Piękna żona Roberta Lewandowskiego na bieżąco informuje fanki o swoim obecnym samopoczuciu w tym wyjątkowym okresie. Tym razem trenerka zdecydowała się na porównanie brzuszków z pierwszej i drugiej ciąży. Teraz wygląda zupełnie inaczej! 

Zobacz także: Klara Lewandowska to cała mama! W sieci pojawiło się piękne nagranie z córką trenerki

Anna Lewandowska pokazuje swój brzuch

Ania Lewandowska, podobnie jak w pierwszej ciąży, jest bardzo aktywna. Chociaż, jak przyznała w jednym z wywiadów, druga ciąża była dla niej dość dużym zaskoczeniem, to mimo wszystko jest bardzo szczęśliwa, że już niedługo na świecie pojawi się jej drugie dziecko. Trenerka publikuje również istotne informacje dla przyszłych mam, a z jej porad korzysta rzesza wielbicielek. Widać, że Ania jest w świetniej formie i nie zamierza zwalniać tempa do samego porodu! Żona Roberta Lewandowskiego jest prawdziwą inspiracją, z której warto brać przykład! 

Ostatnio na Instagramie Ania Lewandowska zamieściła wpis, w którym porównała swoje brzuszki zarówno z pierwszej jak i drugiej ciąży. Widać, że teraz jej brzuszek jest bardziej zaokrąglony niż poprzednio. 

- Sprawdzamy formę po Family Camp oraz Camp BY Ann ✌➡️Ponad 20 treningów [...] A u mnie...co pół roku zdjęcie, 🤰🏽2 ciąże, w praaawie podobnym czasie ➡️ a w sierpniu kolejne zdjęcie do kolekcji - już nie mogę się doczekać. Kolejny Camp by Ann ⛩️ już w sierpniu 🙏TUTAJ ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE!
Trenujemy, jemy, uśmiechamy się 👍 - napisała Ania Lewandowska.

Fanki również zauważyły, że w drugiej ciąży brzuch Ani wygląda już nieco inaczej.  

- Czyli zawsze ten brzuch w kolejnych ciazach wychodzi szybciej. Niesamowite, ze nawet przy takich miesniach! :)

- Aniu widać że przy drugiej ciąży już ten brzuch wygląda trochę inaczej mięśnie już są nauczone jak się rozciągać. Świetnie wyglądasz I gratulacje!

Co więcej, pojawiły się także komentarze, w których fani sugerują, że kształt brzuszka Ani wskazuje na... chłopczyka!

- Oj teraz to będzie chyba chłopak sądząc po kształcie brzuszka

- Po brzuszku sądzę, że będzie mały Robert, pięknie pozdrawiam ❤️ - zauważyły fani gwiazdy. 

Niemniej jednak Ania zarówno teraz jak i w poprzedniej ciąży prezentuje rewelacyjną formę! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lets check your form after Family Camp and Camp BY Ann ✌ ➡️more than 20 workouts (21 Camp by Ann workouts) ➡️Nearly 100 people And for me ... every six months a photo, 2 pregnancies ➡️and in August we will have another photo to add to the collection #CampbyAnn⛩️ _______________________ Sprawdzamy formę po Family Camp oraz Camp BY Ann ✌➡️Ponad 20 treningów (21 treningów Camp by Ann) ➡️ Blisko 100 osób ➡️mnóstwo dobrych posiłków @diet_training_by_ann (przepisy znajdziesz w aplikacji) , ➡️hektolitry potu ➡️ogromna ilość pozytywnej energii. A u mnie...co pół roku zdjęcie, 🤰🏽2 ciąże, w praaawie podobnym czasie ➡️ a w sierpniu kolejne zdjęcie do kolekcji - już nie mogę się doczekać. Kolejny Camp by Ann ⛩️ już w sierpniu 🙏 TUTAJ ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE! Trenujemy, jemy, uśmiechamy się 👍 #campbyann #annalewandowska #pregnant #secondpregnancy #thirdtrimester #metamorfozy #ambasador #4F

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Ania i Robert Lewandowscy już niedługo powitają na świecie swoje drugie dziecko!

Anna i Robert Lewandowscy
Instagram/Anna Lewandowska

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47