Gwiazdy z grzywką: Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska poprawiała urodę? Pokazała zdjęcie sprzed lat, które mówi wszystko!

Gwiazdy z grzywką: Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje zdjęcia czy nagrania na Instastories. Gwiazda dzięki temu utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami i chętnie nie tylko motywuje ich do treningów czy zdrowego stylu życia, ale także pokazuje fragmenty ze swojego prywatnego życia. Tym razem zdecydowała się pokazać fotografię sprzed lat, która stała się również okazją do zareagowania na zarzuty, że poprawia swoją urodę.

Anna Lewandowska poprawiała urodę?

Anna Lewandowska często musi mierzyć się z zarzutami i podejrzeniami, że poprawiała swoją urodę. Oczywiste jest, że na przestrzeni lat trenerka znacznie się zmieniła. Fani czasem sądzą jednak, że miały na to wpływ nie tylko upływ czasu czy świadoma pielęgnacja, ale także zabiegi medycyny estetycznej. Nowe zdjęcie Anny Lewandowskiej na Instagramie powinno rozwiać wszelkie wątpliwości!

Trenerka pokazała bowiem zdjęcie sprzed lat z czasów, gdy trenowała karate. Jedna z fanek zwróciła uwagę na jej wygląd. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tęsknię. Wzięło mnie na wspomnienia 🥰🙌 Dzisiaj odgrzebałam stare zdjęcia z reprezentacji Polski: wyjazdy, zawody, zgrupowania. Trochę tego było.. Na zdjęciach cała „nasza paczka”, z którą przez wiele lat duuużo przeszliśmy✌🙈 Patrząc na te foty 🤛i wspominam sobie, że to były faaajne lata i tęsknię za tym okresem. Pomimo tego, że do dziś pamietam porażki jak i wygrane. Pamietam wsparcie i starania każdego, aby wygrać, wytrzymać, spełniać się. Tęsknię za treningami KARATE 🤜🤛, za towarzyszacym tej dyscyplinie rygorem, za hektolitrami wylanego potu na kadrach. Za treningami w klubie @karateklubpruszkow i moim kochanym sesneiem Szcząchorem. Tesknię za przygotowaniami do mistrzostw, za tym pozytywnym stresem i przedstartową adrenaliną! Ona dawała takiego kopa, że moja pasja wygrywała z każda chorobą, pogodą czy nastrojem! Posiadanie pasji jest nadzwyczajne! Tak samo jak bycie sportowcem✌ Ten czas, to była nauka życia. Dziś cześć tej nauki wnoszę do moich projektów, bo sport to najlepszy nauczyciel życia i pokory 🙌 Oss. #karate #annalewandowska #sport #healthyteam #fight #dojo #dojostarawies

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Wyglądasz tak samo po dziś dzień. Co jest rzadko spotykane ostatnio... - napisała internautka.

Anna Lewandowska natychmiast zareagowała i przy okazji odniosła się do zarzutów, że poprawiała swoją urodę. 

Dzięki, to bardzo miły komplement, zwłaszcza, że tyle osób zarzuca mi majsterkowanie z wyglądem - odpisała.

A wy sądziliście, że Anna Lewandowska "majstrowała z wyglądem"? 

 

Anna Lewandowska musi się mierzyć z zarzutami, że poprawiała wygląd

Anna Lewandowska na Balu TVN fryzura
East News

Gwiazda nie ma nic do ukrycia i chętnie pokazuje zdjęcia sprzed lat

Anna Lewandowska w białej koszuli na meczu
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27