Anna Lewandowska w DDTVN o walce z hejtem i o Klarze
Instagram

Anna Lewandowska znalazła niszę na rynku. Jak pomnoży swój ogromny majątek?

Anna Lewandowska w DDTVN o walce z hejtem i o Klarze
Instagram

 

Wygląda na to, że Anna Lewandowska faktycznie ma głowę do interesów. Trenerka kilka dni temu otworzyła w Warszawie pierwszą kawiarenkę o nazwie: Healthy Store. Kolejna ruszy już niedługo w Poznaniu. Jeśli faktycznie, tak jak obiecuje, otworzy kolejne kawiarenki w całej Polsce, jej majątek może się nawet podwoić. Obecnie żona Roberta Lewandowskiego jest 22. miejscu listy magazynu „Wprost” — „Najbogatszych Polek”, a jej majątek wyceniony został na 204 miliony złotych. Lewandowska zatrudnia w swoich firmach ponad 100 osób. Wkrótce jednak ta liczba wzrośnie.

O miejscu, w którym serwowane byłyby zdrowe przekąski, marzyłam od dawna. Gotowe posiłki na bazie moich przepisów to wygoda i oszczędność czasu, a tego oczekują klienci. Lubię wyzwania, przede wszystkim te związane ze zdrowiem", twierdzi Lewandowska.

Czy jej lokale zagrożą innym sieciówkom serwującym kanapki, tarty i kawy? Czas pokaże. Jedno jest pewne: na rynku brakuje obecnie miejsc, gdzie można z jeść szybko z gwarancją, że jest to również zdrowa żywność. Najprawdopodobniej więc Anna Lewandowska odkryła niszę, która może naprawdę rozmnożyć jej majątek.

 

Zobacz: Nie tylko Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Jej córeczka także!

 

Anna Lewandowska
ONS.pl

 

Anna Lewandowska
Instagram

 

Więcej - w nowym Fleszu!

Justyna Żyła i Piotr Żyła na okładce Flesza

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59