Anna Lewandowska i Klara tulą się do siebie
Instagram

Ania Lewandowska pokazała wyjatkowe zdjęcie z okazji Dnia Dziecka! "Już wiemy jak wygląda Klara"

Anna Lewandowska i Klara tulą się do siebie
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy od dwóch lat są szczęśliwymi rodzicami Klary. Dziewczynka jest oczkiem w głowie sportowców. Ci bardzo strzegą jej prywatności i jeszcze nigdy nie zobaczyliśmy twarzy dziewczynki. Okazuje się, że przez błąd Anny wszyscy już wiedzą, jak wygląda córeczka pary! Tylko spójrzcie na fotografię poniżej.

Jak wygląda Klara Lewandowska?

W Dzień Dziecka Anna Lewandowska pochwaliła się swoim zdjęciem z młodości. Gwiazda pokazała fanom, jak wyglądała "mała Ann". I ku zaskoczeniu wszystkim, kilkuletnia dziewczynka jadła zwyczajną kanapkę, a nie zdrową żywność. 

- Kiedy gluten był jeszcze zdrowy🙈😉🥐 - podpisała żartobliwie zdjęcie Ania.

Zobacz także: Anna Lewandowska w bajecznej sukni za 139 zł! Wiemy, gdzie ją kupić

A fanom nic nie uszło na uwadze i stwierdzili, że pewnie tak wygląda córka Anny i Roberta, Klara

- Już wiemy jak wygląda Klara :)

- Ale czadowa fotka 😉 super 👌 gratuluję dystansu do siebie Pani Aniu

- Jaka blondysia 😍 I buła z szynką 👍 super fotka 

- A jednak niemożliwe istnieje 😜 Ania jadła gluten 😂 - rozpisywali się internauci.

Od pewnego czasu Ania i Robert są mocno krytykowani za niepokazywanie twarzy dziecka. Czy sportowcy powinni wziąć przykład z Sary Boruc czy Marty Glik i w końcu nie zakrywać Klarze twarzy? Mamy nadzieję, że niedługo to nastąpi! 

Tak Ania wyglądała w młodości

 

Czy gwiazdy pokażą kiedyś, jak wygląda Klara?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mothers Day! I would call this Day the Day of the Life’s Greatest Teacher!, ♥️ This is a day in which we should thank every mother, each of the wonderful women who gave us life,took care of us and taught us. ______________________________ Dzień Mamy, nazwałabym także Dniem Najwspanialszej Nauczycielki Życia lub Dniem Bohaterki! To dzień, który powinien być podziękowaniem dla każdej mamy, dla każdej z cudownych kobiet, które dały nam życie, pielęgnowały i uczyły.3 Moja Mama. ♥️ Bez niej nie byłabym tym, kim jestem. To dzięki niej jestem i mogę być również mamą... 🙏 To ona nauczyła mnie kochać bezwarunkowo, to ona nauczyła mnie empatii. To ona pokazała mi, że kiedy jest czas na łzy to trzeba je wypłakać i że szczęście najlepiej smakuje z najbliższymi. To ona pokazała mi, że w życiu nie ma tylko czerni i bieli, ale są różne odcienie szarości. To ona jest zawsze, kiedy tego potrzebuję. Wysłucha, przytuli i doradzi. I w dodatku ten nasz temperament... 😉😘 Kocham ❤ Życzę nam Drogie Mamy, najpiękniejszych chwil i niezapomnianych momentów z naszymi pociechami. #mothersday #annalewandowska #mom #positive #happy #photo @martawojtal

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08