Anna Lewandowska je jabłko
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie, które rozwiało wątpliwości fanów! Już wiadomo, czy gwiazda rzeczywiście urodziła!

Anna Lewandowska je jabłko
Instagram/Anna Lewandowska

Od kilku dni fani mocno zaczęli się zastanawiać, czy Anna Lewandowska jest już po porodzie. Pojawiło się mnóstwo spekulacji na ten temat, a jednym z dowodów miał być brak aktywności gwiazdy na Tik Toku od  przeszło dwóch tygodni. Jednak 1 maja na Instagramowym profilu Ani pojawiło się zdjęcie, które rozwiało już wszelkie wątpliwości fanów. Zobaczcie!

Zobacz także: Anna Lewandowska urodziła? Zdradza ją jeden szczegół!

Anna Lewandowska pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem

Fani z niecierpliwością czekają na wiadomości od Ani i Roberta Lewandowskich. Wszyscy doskonale już wiedzą, że termin porodu gwiazdy nadchodzi wielkimi krokami. Wśród fanów pojawiły się spekulacje, że trenerka mogła już urodzić swoje drugie dziecko! Dowodem na to miał być chwilowy zanik aktywności na Instagramie w ubiegły weekend oraz brak nowych Tik Toków od dwóch tygodni! 

Jednak Ania postanowiła rozwiać domysły fanów i pochwaliła się nowym zdjęciem z dzisiejszego spaceru! Trenerka w dalszym ciągu ma bardzo duży brzuszek, a do tego jej wpis nie pozostawił żadnych złudzeń, że gwiazda jeszcze nie urodziła. 

Dzisiaj na spacerku... I takie małe podsumowanie ostatniego czasu!
Okres mamy dość trudny... Wiele myśli, wiele znaków zapytania. Każdy z nas stara się wykorzystać ten czas jak najlepiej dla siebie. Czy aby na pewno?🤔 Sama będąc już w totalnie... 😜😎zaawansowanej ciąży nie ustaję w nowych postanowieniach i z utęsknieniem czekam na moment, kiedy będę mogła je zamieniać na CELE - napisała Anna Lewandowska pod zdjęciem. 

Teraz już jest wszystko jasne! Gwiazda ciągle czeka na poród, a ten zbliża się naprawdę wielkimi krokami! Myślicie, że maluszek zrobi rodzicom niespodziankę i urodzi się tego samego dnia co Klara, czyli 4 maja? Oczywiście życzymy Ani dużo zdrówka i siły na ostatniej prostej przed rozwiązaniem! Zobaczcie jak wygląda żona Roberta Lewandowskiego na chwilę przed porodem! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiaj na spacerku... I takie małe podsumowanie ostatniego czasu! Okres mamy dość trudny... Wiele myśli, wiele znaków zapytania. Każdy z nas stara się wykorzystać ten czas jak najlepiej dla siebie. Czy aby na pewno?🤔 Sama będąc już w totalnie... 😜😎zaawansowanej ciąży nie ustaję w nowych postanowieniach i z utęsknieniem czekam na moment, kiedy będę mogła je zamieniać na CELE. TO TERAZ ZRÓBMY MAŁY TEST. Weź do ręki kartkę i długopis.🙌 LUB WYPISZ TUTAJ W KOMENATRZU - będziemy się wspólnie wspierać. Spisz rzeczy, które udało Ci się zrealizować w tym czasie. Dla przykładu: ✔️ Dieta ✔️Treningi ✔️Czytanie książek ✔️Bieganie ✔️ Nauka czegoś nowego (oddychanie, skupienie, wyciszenie) Moim planem jest powrót do treningów, do formy (TĘSKNIĘ) Kiedy to się stanie-zrobimy coś SPECJALNEGO, coś co na długo zostanie w naszej pamięci. I zrobimy to razem. Taki jest plan! 🤫 ALE NA RAZIE NIE ZDRADZĘ SZCZEGÓŁÓW 😋 Niezależnie od sytuacji, już dziś możecie cieszyć się kompleksowymi rozwiązaniami, które Wam zorganizowałam: ✔️ Catering SuperMenu (już pracujemy nad nowymi miastami!) ✔️ Appka z planami treningowymi i wyzwaniem+systematyczne nowości!Za tydzień kolejne💥💥💥 ✔️ np. Balans w aplikacji - czyli prawdziwe dźwięki natury, idealne oderwanie się od rzeczywistości. Już wkrótce kolejne NOWOŚCI 💥💥💥 ✔️ @foods_by_ann zawsze smaczne i zawsze zdrowe produkty np. teraz chlebki bezglutenowe - szybka wysyłka ✔️ Domowe SPA - właśnie kończę dla Was... eBook z zabiegami. Praktyczny i baaardzo wartościowy! 💥💥💥 ✔️ Mój BLOG gdzie znajdziecie dużo porad, przepisów oraz blog parentwingowy @babybyann ✔️ I nowa książka niespodzianka 🤭 AAAAAAAA💥💥💥 ✔️ Mój Healthy Team - kochani ludzie, którzy codziennie organizują treningi online, grupowe i indywidualne/ webinaria/ wyklady/ dietetyczne @healthycenterbyann Zobacz, ile możesz robić w tym czasie... Dla siebie i swoich bliskich! Wasza Ann❤️❤️❤️ #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Ostatnio Anna Lewandowska pochwaliła się też wyjątkowym zdjęciem Klary, na którym dziewczynka z niecierpliwością czeka na swoje rodzeństwo! 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08