Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z wakacji
Instagram

Anna Lewandowska pokazała rozczulające nagranie Roberta z Laurą! "Moje dwa słodziaki"

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z wakacji
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy razem z córeczkami aktualnie wypoczywają na rajskich wakacjach. Małżeństwu zdecydowanie należał się odpoczynek! Trenerka chętnie publikuje zdjęcia i filmiki z urlopu i tym razem możemy zobaczyć jak czułym i troskliwym tatą jest Robert Lewandowski. Szczęśliwa mama i żona pochwaliła się uroczym nagraniem, na którym możemy zobaczyć taki przepiękny obrazek. Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Tak wygląda kuchnia Anny i Roberta Lewandowskich. Minimalizm, klasyka i nowoczesność w jednym!

Anna Lewandowska pokazała rozczulające nagranie Roberta z Laurą! "Moje dwa słodziaki"

Dla Roberta Lewandowskiego ten rok jest naprawdę piękny i wyjątkowy! Piłkarz w maju po raz drugi został ojcem - razem ze swoją żoną powitał na świecie córeczkę, Laurę. Niedługo po narodzinach pociechy, polski napastnik wrócił do treningów razem ze swoją piłkarską drużyną. Dzięki ciężkiej pracy i determinacji, Robert Lewandowski spełnił swoje największe marzenie - razem z zespołem wygrał Ligę Mistrzów! 

Po tym ogromnym sukcesie, polski napastnik razem z rodziną wybrał się na zasłużone wakacje. Wspólnie z Anią, Klarą i Laurą wypoczywają w przepięknym i urokliwym miejscu w ciepłych krajach. Trenerka chętnie dzieli się tymi pięknymi chwilami na swoim Instagramie. Ostatnio pojawiło się romantyczne zdjęcie Roberta i Ani, a tym razem nagranie, na którym piłkarz czule opiekuje się swoją córeczką. 

Wygląda na to, że dzisiaj cała rodzina wypoczywa na luksusowym jachcie. Anna Lewandowska nagrała chwilę, kiedy jej mąż czule całuje i przytula swoją córeczkę.

Moje dwa słodziaki - powiedziała na nagraniu Anna Lewandowska

Robert Lewandowski jest nie tylko piłkarzem na medal, ale także tatą i mężem na medal. Widać, że pociechy oraz żona, są dla niego całym światem! 

Uwielbiamy patrzeć na tę uroczą rodzinkę, a Wy? 

Robert Lewandowski
Instagram

Dla Roberta Lewandowskiego rodzina zawsze stoi na pierwszym miejscu.

Robert Lewandowski z Laurą
Instagram

Tak wypoczywa cała rodzina Lewandowskich! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wrapped in love 😍😂

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26