Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie córeczki! Tym razem Klara nie jest tyłem

Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

Anna Lewandowska zmieniła zdanie w sprawie pokazywania twarzy córki na zdjęciach publikowanych w sieci? Ania i Robert Lewandowscy już od ponad dwóch lat spełniają się w roli rodziców. Od kiedy mała Klara pojawiła się na świecie piłkarz i trenerka chętnie pokazują swoim fanom, jak spędzając czas z ukochaną córką. Dumni rodzice dość często publikują w sieci zdjęcia Klary, jednak za każdym razem starają się, nie pokazywać jej twarzy. Jakiś czas temu wszystko zaczęło się zmieniać, a fani Ani i Roberta mogli zobaczyć fotki, na których Klara nie pozuje tyłem. Teraz trenerka pokazała kolejne zdjęcie, na którym widać twarz dziewczynki! Klara to sama słodycz!

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z córką

Kilka miesięcy temu Robert Lewandowski w rozmowie z Party.pl przyznał, że razem z Anią podjęli decyzję, że nie będą pokazywać twarzy swojej córki w mediach społecznościowych. Piłkarz zdradził jednak, że nie wie, czy w przyszłości nie zmienią zdania w tej sprawie. 

Może jak będzie troszkę starsza i troszkę bardziej świadoma, to może sama zdecyduje, czy będzie chciała- Robert Lewandowski przyznał przed naszą kamerą.

Fani Ani i Roberta już od dawna zastanawiają się, jak wygląda córeczka pary i do kogo jest bardziej podobna. Teraz trenerka uchyliła rąbka tajemnicy! Ania opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z Klarą. Dziewczynka wcale nie pozuje na nim tyłem do aparatu fotograficznego!

Internauci są zachwyceni wspólną fotką Ani i jej córeczki. Zobaczcie, co piszą w komentarzach.

- Ale Klarcia już duża 😍
- Piekne chwile razem😍
- Klaraa 😍 kochana dziewczynka❤️- komentują internauci. 

Spójrzcie na najnowsze zdjęcie małej Klary i Anny Lewandowskiej! To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała urocze nagranie z Klarą. Nie uwierzysz, co robi 2-latka!

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

After a very intense month: Camp for mothers with children, Camp by Ann, a new project is almost done, training combined with birthdays for over 1000 people ... and several other activities. You will be able to see the results Soon🤙 _________________________ Pozycja chillout 🤭🤙 Po bardzo intensywnym miesiącu: Obóz dla mam z dziećmi, Camp by Ann, nowy projekt prawie na finishu, trening połączony z urodzinami na ponad 1000 osób… i kilka innych aktywności 🤭, których efekty już niebawem🤙 Wróciliśmy do naszego drugiego domu🙌 do naszego codziennego rytmu, uwielbiam to.RUTYNA🤙 Za chwile znowu się widzimy w Warszawie ale teraz chwila na nowe pomysły i plany🤭🙊 Trzymajcie kciuki. _____________________________ #annalewandowska #healthyplanbyann #healthyteam #motivation #kids #baby #power #happy #happySunday

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Klara ma już ponad dwa latka.

Lewandowscy z córką Klarą na wakacjach
Facebook

 

Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10