Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z rodzinnego spaceru. "Już 6 miesięcy we czwórkę"

Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska pół roku temu po raz drugi została mamą. Pomimo wielu obowiązków zawodowych, gwiazda stara się poświęcać jak najwięcej czasu swojej rodzinie. Właśnie na Instagramie pięknej trenerki pojawiło się urocze zdjęcie całej czwórki z rodzinnego spaceru. Wspaniale patrzy się na ich szczęście. Zobaczcie! 

Zobacz także: Moda jesień 2020. Anna Lewandowska w najmodniejszym płaszczu tej jesieni! Internautki zakochały się w tym modelu!

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z rodzinnego spaceru. "Już 6 miesięcy we czwórkę"

Anna i Robert Lewandowscy są nie tylko zgranym i kochającym się małżeństwem, ale także wspaniałymi rodzicami. W 2017 roku na świecie pojawiła się ich pierwsza córeczka Klara, a 6. maja br. urodziła się Laura. Trenerka w jednym z wywiadów wyjawiła, że bardzo chciała mieć z mężem drugie dziecko, jednak myśleli o powiększeniu rodziny w nieco późniejszym czasie. Kolejna ciąża okazała się być dla nich niespodzianką!

[...] druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann! [...] - powiedziała Anna Lewandowska w wywiadzie dla Sportowych Faktów.

Jednak gwiazda już nie raz udowodniła, że potrafi świetnie łączyć obowiązki zawodowe i macierzyńskie. Pomimo wielu aktywności, stara się poświęcać rodzinie jak najwięcej czasu. Ania jest bardzo aktywna na Instagramie, dzięki czemu znów możemy podziwiać kolejną fotografię całej czwórki. Rodzina Lewandowskich wybrała się na rodzinny spacer do parku. 

Już 6 miesięcy we czwórkę 🧚‍♂️🧚‍♂️ - napisała pod zdjęciem trenerka. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów.

- Super z Was rodzinka😊👨‍👩‍👧‍👧 wszystkiego dobrego🧡

- Pięknie razem wyglądacie, cała czwórka❤❤

- Ale super rodzinka❤️Ucałuj Laurę i Klarę🔥

- Tacy fajni i normalni 😍😍❤️ ściskam!! Również mama dwójki 💕

- Pięknie tak razem szczęśliwi❤️ - piszą fani. 

My również uwielbiamy patrzeć na tą cudowną rodzinkę! Zobaczcie całą czwórkę na najnowszym zdjęciu!

To już 6. miesięcy od narodzin Laury! Dziewczynka jest oczkiem w głowie nie tylko swoich rodziców, ale także swojej siostrzyczki, Klary. 

Anna Lewandowska
Instagram

 

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48