Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
instagram

Ania Lewandowska rozstała się z córeczką pierwszy raz na dłużej! Dlaczego nie zabrała jej do Polski?

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
instagram

 

Anna Lewandowska właśnie udała się do Zakopanego, gdzie zorganizowała Healthy Weekend. Choć dopiero co zakończyła obóz Camp by Ann, trenerka nie zwalnia tempa i po raz kolejny będzie walczyć z Polkami o lepszą formę. Wyjazd w góry żona Roberta Lewandowskiego zapamięta jednak na długo. Bo jak się okazało, gwiazda po raz pierwszy nie zabrała ze sobą malutkiej Klary! Kto zatem zostanie z dziewczynką?

 

Anna Lewandowska w górach bez Klary

 

Anna Lewandowska w Zakopanem spędzi cztery dni. Trenerka po raz pierwszy nie zabrała ze sobą córki, która towarzyszyła jej na wszystkich wyjazdach i treningach. Tym razem 30-latka postanowiła zostawić dziecko w domu. Choć Anna wielokrotnie powtarzała, że córka dodaje jej sił i pozwala lepiej zorganizować czas, to tym razem lepiej jej będzie, gdy zostanie z ojcem.

Chciałam dla was nagrać filmik, powiedzieć o tym, jak to mama się stresuje. Matka się stresuje, że wyjeżdża na cztery dni pierwszy raz bez mojego małego szkraba, ale na szczęście zostaje w dobrych rękach, bo z tatusiempowiedziała Lewandowska. 

Klara Lewandowska chyba usłyszała, że mama mówi o niej do fanów, bo dziewczynka zaczęła przeszkadzać jej podczas kręcenia wideo. Oczywiście "przeszkadzanie" było przytulaniem się do mamy. Zobaczcie, jak to wyglądało!

 

Zobacz też: Szukasz stroju do fitnessu? Zainspiruj się tym Ani Lewandowskiej! Podobne znajdziesz na wyprzedaży za mniej niż 100 zł

Anna Lewandowska w Zakopanem 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zakopane ❤ czekałam na Ciebie! Zaczynamy!💪 Czy da się w prosty sposób uszczęśliwić siebie i innych za jednym razem? 🤗 uśmiech NIC nie kosztuje! Zacznij od niego dzień nawet jeśli to ostatnia rzecz, na którą masz, ochotę💁‍♀ może ten uśmiech nie rozwiąże Twoich wszystkich problemów, ale NA PEWNO pomoże✌ Ja, pomimo, że narzuciłam sobie w tym roku dodatkowe tempo wielkości TORNADO, przeskakuje z projektu w projekt, staram się uśmiechać do siebie, do bliskich, do każdego😉 Mi pomaga. Ty też spróbuj 😍 Dobrze jest dziękować, dzielić, słuchać, chwalić, doceniać innych. Dobrego dnia ❤❤ Pozdrawiam. Z pięknego @hotelmercurekasprowyzakopane #annalewandowska #healthyplanbyann #zakopane #power #positive Zakopane ❤ I've been waiting for you! Here we go! 💪 Is it possible to make oneself and others happy at the same time? 🤗 smile! Its free! Start your day with a smile, even if it's the last thing you feel like doing ...maybe this smile will not solve your problems but it will help for SURE✌🏻 I, despite the fact that I have a pace of a tornado,moving from one project to another, I try to smile to myself, to loved ones, to everyone :) Its helping me, you should try it too 😍 In addition: learn to thank, share, listen, appreciate. Have a Good day ❤❤

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Do tej pory Klara towarzyszyła wszędzie mamie

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09