Ten płaszcz Ani Lewandowskiej i Célii Jaunat (oraz jej faceta Grzegorza Krychowiaka) to hit! Niby zwykły płaszcz, ale jednocześnie kompromis między kożuchem a sztucznym futrem. Nic dziwnego, że gwiazdy chętnie go wybierają, a w ofertach sieciówek pojawia się coraz więcej modeli w tym stylu. Wiemy, skąd Ania i Célia mają swoje płaszcze i wiemy również, gdzie wy kupicie tańszy model! Najpierw zdecydujcie jednak, która stylizacja jest lepsza? 

 

Anna Lewandowska do swojego płaszcza dobrała czarny look - miała na sobie czarną bluzę i czarne spodnie. Jedynym elementem mocno wyróżniającym się były żółte trapery. 

 

Célia Jaunat natomiast postawiła na stylizację pod kolor karmelowej barwy płaszcza. Miała na sobie sukienkę w podobnym odcieniu i kozaki. Jedynie rajstopy wybrała nieco ciemniejsze. Warto też odnotować stylizację Grzegorza Krychowiaka, który do płaszcza dobrał jasne spodnie i wielkie włochate buty, które wywołały niemałe emocje wśród jego fanów! ;)

 

 

 

Gwiazdy postawiły na płaszcz z kolekcji MaxMary w cenie aż 8,369 złotych! Płaszcz ma oversize'owy fason i jest zapinany na dwa guziki. 

 

Znacznie tańszy model znajdziecie w sklepach Mango. Tam podobny płaszcz kosztuje 269 złotych! 

 

 

Zobacz:  Anna Lewandowska pokazała zdjęcia... bez makijażu! Zobacz, jak wygląda!

 

Przeczytaj: Anna Lewandowska znalazła niszę na rynku. Jak pomnoży swój ogromny majątek?