Anna Lewandowska w białej bluzce

Anna Lewandowska coraz szczuplejsza! Zobaczcie najnowsze zdjęcie

Anna Lewandowska w białej bluzce

Anna Lewandowska postanowiła wrócić do ćwiczeń 6. tygodni po porodzie i zorganizowała wyzwanie, które pozwoli trenerce osiągnąć formę życia, a inne kobiety zmotywuje do walki o swoją sylwetkę. Niemal od pierwszych dni po narodzinach Laury gwiazda celowo zaczęła chodzić w sportowych topach, aby pokazać, jak faktycznie wygląda jej powrót do formy po drugiej ciąży.

W sieci publikowała zdjęcia nieidealnego brzuszka, czym zyskała jeszcze większe grono fanek. Teraz Anna Lewandowska pochwaliła się nową fotografią i wygląda na niej na znacznie szczuplejszą! Sami spójrzcie...

Anna Lewandowska coraz szczuplejsza!

Trenerka po narodzinach drugiej córki postanowiła szybko wrócić do aktywności fizycznej czym zmotywowała mnóstwo kobiet do zmiany stylu życia. Gwiazda podjęła też ważny temat samoakceptacji. Udowadnia, że jest taką samą mamą jak każda kobieta i też musi zawalczyć o formę, która nie przyszła tak łatwo, jak po pierwszej ciąży.

Po drugim dziecku już nie jest tak łatwo wrócić do formy, jak po pierwszym dziecku. Po pierwszym po dwóch tygodniach wróciłam, a teraz jest wolniej - wyznała trenerka niedawno w programie "Dzień dobry TVN".

Teraz Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie i wygląda na nim zdecydowanie szczuplej. Dieta i ćwiczenia doskonale działają i wszystko wskazuje na to, że już niebawem trenerka spełni swoje marzenie o  tzw. formie życia. Sami spójrzcie!

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała kolejny wózek Laury. To pojazd za ponad 5000 zł!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś mamy 33 z 72 dzień wyzwania💥 #FIGHTERCHALLENGE A to oznacza ➜ 5 tydzień‼️ Wczorajszy trening ABS z gumami kończymy porządną regeneracją czyli delikatnym STRETCHINGIEM - REGENERACJA będąca ... elementem pełnego treningu. Jaki rodzaj odpoczynku jest dla nas najlepszy? Mówiąc o odpoczynku większość z nas w pierwszej kolejności pomyśli o “wygodnej kanapie z pilotem w ręku, lodach - no w końcu lato albo weekendzie pełnym 🍩🍪🍫🍷🥃🧂🍪🍔🌭 - w sumie należy się po tygodniu harówy, co nie?!” Oczywiście jest to jedna z możliwości spędzenia dnia bez treningów, ale czy na pewno najlepsza (czyt. najzdrowsza) dla Ciebie? 💁‍♀️ Regeneracja nie musi być w 100 % pasywna. Jeśli w dniu wolnym masz poczucie, że zmarnowany czas można było lepiej spożytkować - spróbuj wykorzystać możliwości odpoczynku aktywnego. Umówmy się, KAŻDY ma swój powód do trenowania, swój cel. Nie wszyscy trenują w oczekiwaniu na szybką utratę wagi, zwłaszcza, kiedy ta stoi jak zaczarowana. ➜ ZRÓŻNICOWANIE TO U MNIE SŁOWO KLUCZ - odkąd pamiętam, nie odkąd to się stało modne🙏 Wiecie o tym☺️ Dlatego, uważam, że najważniejszą zasadą aktywnej regeneracji jest to, aby była ona zróżnicowana w stosunku do sportu, który uprawiamy na co dzień. Jej celem jest sprawianie nam przede wszystkim przyjemności a nie zbytniego przetrenowania czy presji. 👉 Powinna być wykonywana w warunkach tlenowych (bez wchodzenia w wysoki próg tętna) i angażować duże grupy mięśniowe, najlepiej inne niż te w codziennej aktywności. ______ ⭐Właśnie! SAUNA🔥 to też jeden ze sposobów na trening/ to jak jednostka treningowa. Wydawało Wam się inaczej? Sauna jako jeden z zabiegów odnowy biologicznej TYLKO potocznie uznawana jest za metodę regeneracji. ______ ➜ PAMIĘTAJCIE, WYZWANIA RZĄDZĄ SIĘ TROCHĘ SWOIMI PRAWAMI 🤭😇 TU WIĘKSZY FOKUS KŁADZIEMY NA MOBILIZACJĘ DO OSIĄGNIĘCIA WYZNACZONEGO CELU ➡️ zrobienie czegoś tylko dla siebie To trochę jak większe stężenie motywacji, które wchodzi w krew i zostaje na dużo dłużej, niż trwa wyzwanie :) Wasza Ann❣️ #annalewandowska #coffeetime #challenge

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska odkąd zaczęła ćwiczyć po porodzie, walczy o formę życia.

Anna Lewandowska ma idealnie płaski brzuch 3 miesiące po porodzie!
Instagram/Anna Lewandowska

Trenerka często chwali się zdjęciami z córeczkami. Klara uwielbia ćwiczyć jak mama.

Instagram

Zobacz także: Tak Anna Lewandowska wygląda 5 dni po porodzie! "Przepięknie!" komentują fani

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05