Anna Lewandowska, Marina, Sara Boruc

Anna Lewandowska broni Mariny i Sary Boruc! „To inteligentne dziewczyny”

Anna Lewandowska, Marina, Sara Boruc

Ostatnie wakacje Anna Lewandowska i Robert Lewandowski spędzili na Ibizie z Arturem Borucem i Sarą Mannei. Robert i Artur znają się z kadry narodowej, a ich żony szybko złapały nić porozumienia. W wywiadzie dla “Vivy!” Ania została zapytana o znajomość z Sarą i narzeczoną Wojtka Szczęsnego, Mariną.


“Utrzymuje kontakt z Mariną Łuczenko czy z Sarą Boruc. I mówię zdecydowanie “stop!” stereotypowi dziewczyny piłkarza. Żadna z nich nie jest taka, jak to się opisuje. To inteligentne dziewczyny, każda rozwija się w swojej dziedzinie”, mówi Ania w wywiadzie dla “Vivy!”.

A Ty wciąż walczysz ze stereotypem żony piłkarza?

“Kiedyś mnie to dotykało. Teraz już nie. Cały czas się uczę, jeżdżę na szkolenia, studiuję. Współpracuję z naukowcami, z wieloma wybitnymi osobami. To są poważne rzeczy i nie interesuje mnie plotkarski świat”,
dodaje Ania.


Ania Lewandowska ma o wiele lepszą prasę niż Sara, która często jest krytykowana za swoje wypowiedzi czy Marina, której zarzuca się, że niewiele robi i żyje na utrzymaniu Wojtka Szczęsnego. Czy słusznie stanęła w ich obronie?


ZOBACZ: Marina i Sara Boruc razem na meczu!

 

 Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01