Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska poddała się operacjom plastycznym?! Trenerka pierwszy raz odniosła się do plotek!

Anna Lewandowska
Instagram

Nie jest żadną tajemnicą, że Anna Lewandowska na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. Na dawnych zdjęciach trenerki czasem ciężko ją rozpoznać! Inna fryzura, a nawet inny kolor włosów, inny makijaż, a według niektórych internautów - inne rysy twarzy - tak prezentuje się Anna Lewandowska na fotografiach sprzed lat. Teraz po raz pierwszy je skomentowała. Wszyscy, którzy podejrzewali kiedykolwiek trenerkę o poprawianie urody poznali w końcu prawdę.

 

Zobacz: Anna Lewandowska też ma kompleksy? Zobaczcie, jak sobie z nimi radzi!

 

Anna Lewandowska poprawiała urodę?

 

Na profilu kiedyś vs dziś na Instagramie pojawiło się zestawienie zdjęć Anny Lewandowskiej z przeszłości i teraźniejszości. W takim zestawieniu bardzo wyraźnie widać, jaką metamorfozę przeszła trenerka. Sama Anna Lewandowska zdecydowała się skomentować fotografie!

 

Oba zdjęcia lubię, a różnica… 10 lat. Wory są, nos skrzywiony dalej jest (bo przecież trenowałam karate), jedynie aparat na zęby się przydał. Dobrze, że teraz mam super fryzjerkę - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

 

Trenerka rozwiała wszelkie wątpliwości - jej wygląd jest w 100 proc. naturalny! A wy podejrzewaliście, że Anna Lewandowska poprawiała swoją urodę?

 

Zobacz też: Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?! Ten wpis mówi wiele...

 

Przeczytaj: Tak Anna Lewandowska świętowała 30. urodziny. Dlaczego nie było z nią Roberta?

 

Anna Lewandowska rozwiała wątpliwości dotyczące jej urody!

Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska może pochwalić się naturalną urodą

Anna Lewandowska
Instagram

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58