Anna Lewandowska o Tańcu z Gwiazdami
ONS

Lewandowska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Anna odpowiedziała wymownym zdjęciem

Anna Lewandowska o Tańcu z Gwiazdami
ONS

Bez wątpienia hitem tego sezonu był program "Taniec z Gwiazdami", który co tydzień przyciągał miliony widzów przed telewizory. Udział w nim wzięły największe gwiazdy polskiego show-biznesu, więc było na co popatrzeć. Ostatecznie Kryształową Kulę wygrała Agnieszka Sienkiewicz, którą trenował Stefano Terrazzino. Zobacz: Sienkiewicz po raz pierwszy na salonach po wygranej w "TzG"

Ledwo zakończyła się ta edycja, a już pojawiają się spekulacje, kto zatańczy w następnej. Wśród takich nazwisk jak Radek Liszewski z zespołu Weekend, Maffashion czy Sara Boruc znalazła się także Anna Lewandowska. Informację tę poddali w wątpliwość jej fani, którzy z niedowierzaniem zadawali liczne pytania. W końcu sportsmenka skomentowała te wiadomości na swoim Instagramie, zamieszczając wymowne zdjęcie z podpisem:

Lubię tańczyć, ale z moim mężem pod gwiazdami widocznymi na niebie. I tylko taki taniec z gwiazdami mnie interesuje. Pozdrawiam!

Żałujecie, że Lewandowska nie zatańczy na parkiecie?

Zobacz: Lewandowska nie chce robić kariery dzięki mężowi. Podjęła stosowne krokiLewandowska na premierze swojej książki:


Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27