Anna Lewandowska ma idealnie płaski brzuch 3 miesiące po porodzie!
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zmaga się z cellulitem! Pokazała zdjęcie! 

Anna Lewandowska ma idealnie płaski brzuch 3 miesiące po porodzie!
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska 3 miesiące temu po raz drugi została mamą. Niedawno wróciła oczywiście do treningów, a jakiś czas temu poinformowała fanów na swoim InstaStory, że jest gotowa na zrobienie formy życia. Zdaniem fanów trenerka już teraz wygląda świetnie, ale Ania to perfekcjonistka, która znajdzie nawet najmniejszy mankament. W jednym z ostatnich postów, dodanych na Instagramie gwiazda zasugerowała, że ma cellulit. Fani jednak patrząc na jej zdjęcie niczego takiego nie zauważyli. Zobaczcie i oceńcie sami! 

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy bawią się na weselu. Trenerka wybrała seksowną mini od polskiej projektantki! 

Wykorzystaj oferowane przez Doz kody rabatowe i spraw sobie najlepszy preparat na pozbycie się cellulitu po ciąży.

Anna Lewandowska zmaga się z cellulitem? Pokazała zdjęcie

Ania Lewandowska to kobieta, która nawet na chwilę nie zwalnia tempa. Oczywiście jej wielką pasją jest sport i treningi, dlatego również w czasie ciąży trenerka nie rezygnowała z aktywności fizycznej. Krótka przerwa nastąpiła oczywiście po urodzeniu Laury, ale gwiazda wróciła do ćwiczeń z podwójną siłą! Postanowiła ruszyć z wyzwaniem #FighterChallenge, do którego zmotywowała nie tylko fanów, ale również gwiazdy, między innymi Katarzynę Zielińską. Ania często wrzuca również jadłospisy dla swoich wielbicieli, a także prowadzi transmisje, na których robi treningi. 

Gwiazda jeszcze będąc w ciąży przyznawała, że po urodzeniu drugiego dziecka najprawdopodobniej nie uda jej się wrócić tak szybko do idealnej sylwetki, jak po urodzeniu Klary. Oczywiście nie zamierza się poddawać i już wcześniej zapowiedziała, że chce wypracować formę życia. Ostatnio jednak Ania na swoim instagramie zasugerowała, że zmaga się z cellulitem! Pokazała również zdjęcie w krótkich spodenkach, gdzie dokładnie możemy zobaczyć uda trenerki. Jak wiadomo to właśnie w tym miejscu najczęściej pojawia się cellulit. 

Cellulit 🤘 i ja🤗
#FIGHTERCHALLENGE walczymy dalej
Dzisiaj 39/72 dzień ✨✨ - napisała pod fotografią Anna Lewandowska.

Ale u Ani Lewandowskiej naprawdę ciężko jest go znaleźć! Również fani nie dostrzegli niczego "niepokojącego" na nogach trenerki. 

- Ania 😍 piękna nawet z cellulite chociaż ciężko znaleźć 😉😘

- Ja tam widzę zarąbiste nogi a nie cellulit.. 😂 - piszą fani. 

Faktycznie, my również nie możemy się dopatrzeć żadnych mankamentów w figurze Ani. Wiemy jednak, że trenerka jest perfekcjonistką i nie umknie jej nawet najdrobniejszy szczegół. A wy, dostrzegacie u gwiazdy cellulit? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cellulite🤘 and me🤗 #FIGHTERCHALLENGE day 39/72! ➡️1. Phlov Active line cosmetics ➡️ 2. menu in app @diet_training_by_ann 🇵🇱🇬🇧🇩🇪 ➡️ 3. Workout with the app @diet_training_by_ann , today it's ABS time ______________________________ Cellulit 🤘 i ja🤗 #FIGHTERCHALLENGE walczymy dalej Dzisiaj 39/72 dzień ✨✨ ➡️1. Kosmetyki @phlov_by_anna_lewandowska LINIA ACTIVE (idealnie po porodzie) ➡️ 2. Wrzucam jadłospis na jutro w slajderze🤗 ➡️ 3. Trening z app @diet_training_by_ann dzisiaj czas na ABS✨💫 Jak się czujecie po wczorajszym LIVE treningu? Bo ja bosko!💞 PS. Kosmetyki Phlov Linia ACTIVE to mój partner podczas treningu – BURN BURN NOW💥 już znacie. A co po treningu? Balsam, który pomaga mi w redukcji celulitu – YOYO DEACTIVATOR💣. Zawiera metainę - odmianę kofeiny która razem z kompleksem z liści stewii oraz yerba mate ogranicza powstawanie nowych komórek tkanki tłuszczowej. ----------- #annalewandowska #challenge #cosmetics #workout #FIGHTERCHALLENGE

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska wróciła do treningów pod koniec czerwca. Od tej pory trwa również jej wyzwanie #FighterChallenge, w które zaangażowało się tysiące osób. Ania zaraziła wszystkich pasją do ćwiczeń! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie planowałam już dziś nic pisać, ale od kilku godzin zasypujecie mnie swoimi metamorfozami 🤗🥰 Każda z Was, bez wyjątku pisze, jak regularny trening wpłynął na polepszenie Waszego SAMOPOCZUCIA. Wpłynął też na podejście do siebie, na AKCEPTACJĘ ❣️ i nastawienie na pracę nad sobą. I oto chodziło! Ten miesiąc był po to, aby stawić czoła różnym przeciwnościom. 👉 Wejście do wyzwania to pierwszy krok do zrozumienia siebie. Po ZDJĘCIACH i opisach pod postami/w wiadomościach widać, że się udało! Choć to tylko część z nich. Spokojnie, pochwalę się Wami wszystkimi❤️ Dzisiejszy - 31 trening PROGRESYWNY był specjalnym treningiem, to już wiecie, bo same mogłyście najbardziej obiektywnym okiem zobaczyć różnice PRZED I PO, pamiętając o mierzalnym celu. A celem była między innymi poprawa kondycji, wytrzymałość ale i minusy w obwodach (co miało być tylko dodatkową zaletą 💁‍♀️😇) W tym tygodniu czeka nas praca nad ... ✅ Brzuchem ✅ Pośladkami ✅ Stretching ✅ Yoga ✅ a także treningi z gumami mini band A pod koniec tygodnia SPALANIE🔥🔥 PYTANIE DO WAS: 👇👇👇 Kto z nami zostaje, kontynuuje pracę nad sobą❓ ————— Ps. Pamiętajcie o każdej części treningu. Profesjonalny trening zawsze powinien składać się z cz. wstępnej - rozgrzewki, części właściwej ( trening główny) i części końcowej czyli stretchingu. Tego się trzymajmy✌️ Systematyczne wykonywanie ćwiczeń pomoże każdemu z nas zrealizować plan. Pamietajmy, że efekty treningu przychodzą po jakimś czasie. ——————— #annalewandowska #FIGHTERCHALLENGE #dietandtrainingbyann #metamorfoza #fighter

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22