Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska

"Party": Ania Lewandowska opowiada, czy Klara jest zazdrosna o Laurę! To jej pierwsza wypowiedź dla mediów od narodzin Laury!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska

Już od poniedziałku w sprzedaży pojawi się najnowszym numer magazynu "Party", a na okładce Anna Lewandowska i jej pierwsza wypowiedź dla mediów po narodzinach drugiej córeczki Laury (Laura urodziła się na początku maja). Jak Ania czuje się po porodzie? Jak zamierza wychować córeczkę Laurę? Jak na narodziny Laury zareagowała Klara? Czy jest zazdrosna? Wszystkiego dowiecie się z najnowszego numeru "Party".

Zobacz także: Anna Lewandowska chwali się swoją figurą w płaszczu Burberry za 8 tysięcy złotych!

Co jeszcze znajdziecie w najnowszym numerze "Party"? Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przeżywają dramatyczne chwile przed porodem - co się dzieje? Do telewizji wraca ulubiony serial Polaków z Pawłem Wilczakiem w roli głównej. Trzaskowska, Hołownia, Duda - poznaj kandydatki na pierwszą damę!

W "Party" znajdziecie też superdodatek "Party Young" - w plebiscycie "Party" Gwiazda Young oddano 1 800 000 głosów! Kto zwyciężył? Kiedy odwrócicie gazetę, dowiecie się sami! :-)

Zobacz także: Zmęczona Ania Lewandowska przyznaje, że pokonały ją dzieci! "Kawy poproszę. Najlepiej wiadro"

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na okładce.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na okładce Party

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36