Anna Lewandowska w żółtej marynarce
EastNews

Anna Lewandowska na okładce "Flesza"! Czeka ją samotny poród? Co jeszcze w numerze?

Anna Lewandowska w żółtej marynarce
EastNews

Już od poniedziałku nowy numer magazynu "Flesz"! Na okładce tym razem pojawili się Anna i Robert Lewandowscy, których czekają trudne chwile. Czy przez koronawirusa piłkarz nie będzie mógł być przy porodzie swojej żony? Co jeszcze w numerze? Zobaczcie poniżej!

Anna Lewandowska na okładce "Flesza"

Anna Lewandowska już za miesiąc przywita na świecie swoje drugie dziecko. Niestety, sytuacja w Polsce nie nastraja optymistycznie. Przez epidemię koronawirusa zakazano między innymi porodów rodzinnych. Jeśli sytuacja się nie unormuje, Robert Lewandowski nie będzie mógł być przy Ani na porodówce.

W najnowszych numerze "Flesza" Blanka Lipińska zdradza nam również kulisy swojego związku z Baronem. Jak zaczął się ich płomienny romans? Kto zainicjował spotkanie? Oprócz tego pochylimy się nad tematem księcia Karola, który został zakażony koronawirusem. Czy to możliwe, że zaraził też swoją 93-letnią matkę, królową Elżbietę?!

Przygotowaliśmy też coś specjalnego dla wszystkich fanek mody. Najlepsze okazje ze sklepów online! Jeszcze dziś możesz wybrać się na wirtualne zakupy do swojego ulubionego sklepu!

Nowy "Flesz" w sprzedaży od poniedziałku!

Anna Lewandowska na okładce magazynu "Flesz"
Party.pl

Anna Lewandowska już za miesiąc po raz drugi zostanie mamą!

Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27