Anna Lewandowska w kurtce Isabel Marant
Instagram

"Flesz": Anna Lewandowska mierzy się z poważnymi zarzutami, ale czy ze słusznymi?

Anna Lewandowska w kurtce Isabel Marant
Instagram

Anna Lewandowska w swoje 32. urodziny musiała zmierzyć się z prawdziwym kryzysem. Anna Lewandowska jakiś czas temu opublikowała na swoim InstaStory filmik, który został przez niektóre osoby źle odebrany. Na nagraniu mogliśmy zobaczyć trenerkę w tzw. fat-suit, gdzie gwiazda miała doczepiany duży brzuch i pośladki. Żona Roberta Lewandowskiego postanowiła w ten sposób poruszyć temat "body shamingu". Jednak niektórzy odebrali taką formę przedstawienia tego tematu w sposób negatywny. Wśród nich znalazły się między innymi aktywistka Maja Staśko i Ewa Zakrzewska, modelka plus size. 

Jak udało się jej przetrwać ten kryzys? Czy zarzuty wobec niej były słuszne? Jak sama Anna Lewandowska się do nich odnosi? Wszystkiego dowiecie się z najnowszego "Flesza".

Co jeszcze znajdziecie we "Fleszu"?

Blanka Lipińska i Baron nie wezmą ślubu - dlaczego? Czy Blanka nie chce na zawsze być z Baronem? Aneta Zając znów jest zakochana - kim jest partner? Jak się poznali i czy to coś poważnego? We "Fleszu" znajdziecie również wywiad z Dorotą Szelągowską - jaj jej córka Wanda zmieniła jej życie?

Pamiętajcie, że "Flesz" to przede wszystkim moda. Znajdź z nami idealny fason jeansów i poznaj najnowszy trend - torebki z frędzlami!

Zobacz także: Co się stało z włosami Ani Lewandowskiej? Nowe zdjęcie z wakacji wywołało lawinę komentarzy!

Wszystkiego dowiecie się z najnowszego "Flesza" - szukajcie nas w sklepach już w poniedziałek!

Flesz, Anna Lewandowska

Więcej na temat Anna Lewandowska Flesz Magazine
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43