East News

Anna Lewandowska kolejny raz zaskoczyła swoich fanów. Trenerka właśnie zdradziła na Instagramie, jakiej muzyki słucha. Co ciekawe, jej top kategorią muzyczną wcale nie jest rap, który ostatnio bardzo spodobał się Robertowi Lewandowskiemu. Czego słucha Anna? Przeczytajcie poniżej!

Anna Lewandowska: jakiej słucha muzyki? 

Kilka miesięcy temu Robert Lewandowski nawiązał współpracę z Donatanem. Piłkarz został producentem wykonawczym nowego albumu artysty. Efekty tej kooperacji dostępne są już w internecie. Pierwszy kawałek "Mansa Musa", który tworzą Gural, Sitek, ReTo, w serwisie YouTube odtworzono już blisko 2 mln razy! Jednak jak się okazuje, nie jest to ulubiona muzyka Ani Lewandowskiej. Trenerka woli coś całkiem innego.

Muzyka towarzyszy nam każdego dnia. Mnie zagrzewa do wysiłku w trakcie treningu, natomiast w pracy motywuje, nastraja do działania, również wycisza. Muzykę najczęściej wybieram zgodnie z aktualnym nastrojem. Chcecie poznać jaką? - zapytała Anna na swoim Instagramie.

Trenerka dodała, że ma ulubioną playlistę z córką Klarą, jednak chciałaby mieć taką również z fanami. Bo czy nie przyjemniej ćwiczyłoby się do ulubionej muzyki? Zdaniem Ani tak. Dlatego gwiazda poprosiła internautów o wypisanie ich ulubionych piosenek, aby wspólnie można było stworzyć playlistę, która później zostałaby dołączona do specjalnej aplikacji. Przy okazji jeden z fanów zapytał Annę o jej ulubiony gatunek muzyczny. Okazuje się, że jest to R&B.

A wy jakiej muzyki najczęściej słuchacie? :)

Anna Lewandowska
instagram

Czy Anna słyszała już kawałek Donatana i jej męża?

Robert Lewandowski, Donatan
Facebook

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała, jak bawiła się na urodzinach Vogue Polska! Musicie to zobaczyć...

Więcej na temat Anna Lewandowska