Anna Lewandowska w płaszczu w kratkę
Instagram

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?! Pojawiły się zdjęcia, które mają to potwierdzać

Anna Lewandowska w płaszczu w kratkę
Instagram

Czy to możliwe?! W mediach pojawiła się właśnie informacja, że Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka! Tak przynajmniej twierdzi serwis Pomponik.pl. Według niego żona Roberta Lewandowskiego już niedługo ma ogłosić tę nowinę na antenie TVN. Potwierdzeniem ich słów mają być zdjęcia, które niedawno trafiły do internetu. Czyżby Klara niedługo miała się doczekać brata lub siostry?

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?

4 maja Klara Lewandowska będzie świętowała swoje 2. urodziny. Być może już niedługo dołączy do niej braciszek lub siostrzyczka. W mediach pojawiła się bowiem wiadomość, że Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się dziecka. 

Na mieście mówią, że Anka jest w ciąży. Za jakiś czas ma to ogłosić w "Dzień Dobry TVN" w swoim cyklu Sztuki Walk - twierdzi informator Pomponika. 

Potwierdzeniem słów wspomnianego serwisu mają być zdjęcia, które właśnie trafiły do sieci. Widać na nich Roberta i Anię, którzy zmierzają razem na imprezę w Monachium. Lewandowska kontrolnie zakrywa swój brzuszek. Czyżby chciała coś ukryć przed fotoreporterami? 

Czy to możliwe, że Ania jest w ciąży?

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?
East News

Być może ich rodzina niedługo się powiększy

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski grają w piłkę
Instagram

Zobacz także: "Byliśmy szczęśliwi, choć po kuchni biegały karaluchy" Szczere wyznanie Lewandowskiego o początkach z Anią

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48